fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

23.07.2020 - Domací mistrovské utkání mužů najdete v kategorii muži

23.07.2020 - Páteční zápas mužů v Osvětimanech byl zrušen

>> Všechny novinky

Anketa

Získají muži 3 body v Nikolčicích?
ano 45.2%
ne, pouze 1 25.8%
ne, prohrají 29%
>> Starší ankety

 

    Sobota 19.9. - muži - 1.A třída skupina B

    Veselí nad Moravou : Milotice   5 : 0 (1 : 0)

    branky: Vaďura 2x, Sedlář, Brákora, Janík 

 

    Neděle 20.9. - starší dorost - Krajský přebor 

    Ivančice : SKM Veselí - Strážnice  3 : 1 (0 : 1)

   branka:  Janík

 

    Neděle 20.9. - mladší dorost - Krajský přebor 

    Ivančice : SKM Veselí - Strážnice  2 : 0 (1 : 0 )

 

     sobota 18.9. - starší žáci - Krajský přebor 

    SKM Veselí - Strážnice  : Svratka Brno   2 : 7 (0 : 3)

branky: Janoška, Dobešek

 

    sobota 18.9. - mladší žáci - Krajský přebor 

    SKM Veselí - Strážnice  : Svratka Brno  3 : 3 (2 : 1)

branky: Možnar 2x, Hána

 
 

      sobota  18.9. -mladší žáci - Okresní přebor

  Hovorany - Čejč :    SKM Veselí-Strážnice  5 : 1 (3 : 1)

branka: Slováček

   

 

 

 

 

úterý 15.9. -mladší žáci - Okresní přebor

FK Hodonín -C   SKM Veselí-Strážnice  7 : 1 (4 : 0)

branka- Hána 

 

 Neděle 13.9. - muži - 1.A třída skupina B

   Bučovice - Veselí nad Moravou   0 : 2 (0 : 0)
 

   Branky: Vaďura 2x

 

 Neděle 13.9. - starší dorost - Krajský přebor 

 SKM Veselí - Strážnice  :  Vyškov/Dědice  1 : 10 (1 : 3)

branka: Švadlenka

 

 Neděle 13.9. - mladší dorost - Krajský přebor 

 SKM Veselí - Strážnice  :  Vyškov/Dědice  0 : 8 (0 : 4)

 

 

sobota 12.9. - starší žáci - Krajský přebor 

 Mikulov : SKM Veselí - Strážnice  0 : 1 (0 : 0)

branka: Janoška

 

sobota 12.9. - mladší žáci - Krajský přebor 

 Mikulov : SKM Veselí - Strážnice  0 : 8 (0 : 3)

branky: Cícha 2x, Zemánek 2x, Stránský, Možnar, Mička, Hána

 

 neděle 13.9. -mladší žáci - Okresní přebor

SKM Veselí-Strážnice - TJ KEN Veselí  0 : 2 (0 : 1)


 

 

 

 Středa 9.9.- Krajský pohár - starší žáci

 SKM Veselí -Strážnice - Ratíškovice  5 : 2 (1 : 1)

branky: Vrběcký 3x, Trýska, Polášek

 

 Středa 9.9. -mladší žáci - Okresní přebor

SKM Veselí-Strážnice - Hovorany - Čejč - 4 : 0 (2 : 0)

branky: Ťok, Nedorostek, Hána, Koudela

 

 Sobota 5.9. - muži - 1.A třída skupina B

    FC Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou 3 : 0  (1:0)


   Branky: Vaďura 3x

 

 neděle 6.9. - starší žáci - Krajský přebor 

 SKM Veselí - Strážnice  :  Ivančice  3 : 6 (2 :3)

branky: Vrběcky 2x, Janoška

 

neděle 6.9. - mladší žáci - Krajský přebor 

 SKM Veselí - Strážnice  :  Ivančice  1 : 3 (1 :2)

   branky: Zemánek

 

 

sobota 5.9  -  mladší žáci - okresní přebor

Rohatec - SKM Veselí:Strážnice  2 : 4 (1:1)

 branky:  Koudela 2x, Sedlák, Nádeníček

 

 

čtvrtek 3.9  -  mladší žáci - okresní přebor

 Vnorovy - SKM Veselí:Strážnice  2 : 1 (1:0)

 branka: Hána

 

 Sobota 29.8. - muži - 1.A třída skupina B

 Pačlavice/Dětkovice - FC Veselí  0 : 6  (0:3)


   Branky: Vaďura 3x, Sedlář 2x, Chytka M.- pok.

 

 neděle 30.8. - starší dorost - Krajský přebor

SKM Veselí -Strážnice : Rosice   1 : 2 (0 : 1)

branka: Švadlenka

 

 neděle 30.8. - mladší dorost - Krajský přebor

SKM Veselí -Strážnice : Rosice   1 : 10 (0 :3)

   branka: Janík

 

 

 

 sobota 29.8. - starší žáci - Krajský přebor

 RosiceSKM Veselí - Strážnice   7 : 0  (3 : 0)

 

 sobota 29.8. - mladší žáci - Krajský přebor

 RosiceSKM Veselí - Strážnice   2 : 1  (1 : 1)

 branka: Hána

 

 

 

 

 středa 26.8. - starší žáci - Krajský přebor

 SKM Veselí - Strážnice  :  Ratíškovice   1 : 5 (0 :2)

branka: Samson 

 

 středa 26.8. - mladší žáci - Krajský přebor

 SKM Veselí - Strážnice  :  Ratíškovice  6 : 3 (3:1)

branky:Stránský 2x, Kostelanský M., Hána, Zemánek, Ťok D. 

 

 

 

 úterý 25.8. -starší dorost - Krajský přebor

SKM Veselí -Strážnice : Novosedly  4 : 2 (1:0)

branky: Zbytek J., Kuchař, Janík, Švadlenka

 

úterý 25.8. -mladší  dorost - Krajský přebor

SKM Veselí -Strážnice : Novosedly  1 : 16 (0:9)

branka:  Soviš

 

 Sobota 22.8. - muži - 1.A třída skupina B

    FC Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota  9 : 0  (5:0)


   Branky: Vaďura 3x, Šebesta, Zbytek F., Chytka L., Brákora, Sedlář, Chytka M.- pok. 

 

 Sobota  22.8.  -  starší dorost - Krajský přebor

   Vojkovice :  SKM Veselí - Strážnice  2 : 3 (0 :2)

   branky: Janík, Kuchař, Kosíř 

 

 Sobota  22.8.  -  mladší dorost - Krajský přebor

  Vojkovice :  SKM Veselí - Strážnice  1 : 1 (0 :0)

  branka: Absolon

 

neděle 23.8.  -  starší žáci   - Krajský přebor

  SKM Veselí - Strážnice  : Kuřim  8 : 2 (1 :1)

  branky: Janoška 3x, Takácz 3x, Bačík, Hornáček

 

neděle 23.8.  -  mladší žáci   - Krajský přebor

  SKM Veselí - Strážnice  : Kuřim  4 : 1 (1 :0)

 branky: Stránsky, Kostelnaský M., Možnar, Zemánek  

 

 

 

 

 Neděle 16.8.  -  starší dorost - Krajský přebor

 SKM Veselí - Strážnice  - Kunštát/Žijeme hrou/    1 : 4 (0 : 3)

 branka: Zbytek Filip 

 

 Neděle 16.8.  -  mladší dorost - Krajský přebor

 SKM Veselí - Strážnice  - Kunštát/Žijeme hrou/    3 : 3 (0 : 3)

 branky:  Kuchař 2x, Suttner

 

 Sobota 8.8. - muži - 1.A třída skupina B

    FC Veselí nad Moravou – MFK Vyškov B 3:1 (2:0)


   Branky: 4´+50´ Vaďura, 43´ Šebesta – 83´ Hudec;

    Diváci: 120

 

 Neděle 9.8.  -  starší dorost - Krajský přebor

 Medlánky - SKM Veselí - Strážnice    1 : 0 

 

Neděle 9.8.  -  mladší  dorost - Krajský přebor

Medlánky - SKM Veselí - Strážnice    3 : 2 (2 : 0)

branky: Janík, Kuchař p.k.

 

 

 Sobota 1.8. - muži

  Napajedla  : FC Veselí -  0 : 1 (0 :0)

branka:  Vaďura

 

 Sobota 18.7. - muži

  Kvasice : FC Veselí -  3 : 2 (2 :0)

branky: Brákora, Vaďura

 

 Sobota 13.6. - muži

  FC Veselí - Napajedla   3 : 3

 

 sobota 13.6.  - Gazda cup - Uherský Brod

  starší žáci (05, 06) -  1 místo

  mladší žáci(07,08) - 2 místo 

 

 Sobota 6.6. - muži

Vnorovy  -  FC Veselí  2 : 5 (1 : 3)

 

 Sobota 30.5. - muži

Mutěnice - FC Veselí  1 : 4 (1 : 4)

branky: Zelinka 2x, Suchánek, Vaďura 

 

 Sobota 7.3. - muži

 FC Veselí - Osvětimany  4 : 2

 

 Sobota 29.2. - muži

 FC Veselí - Kozojídky   6 : 0

 

 Sobota 22.2. - muži

 FC Veselí - Bzenec   1 : 3

 

 Sobota 15.2. - muži

 FC Veselí - Baník Ratíškovice  10 : 1

 Sobota 8.2. - muži

 FC Veselí - Jiskra Staré Město 8 : 2

 

  Sobota 8.2. - dorost

  FC Veselí - Kunovice  2 : 0

 

 

 

 sobota 23.11. - OHL Mladší žáci

 Veselí/ Strážnice A  : Hodonín B  2 : 1

 Prušánky : Veselí/ Strážnice A   0 : 1

Krumvíř :  Veselí/ Strážnice A  1 : 0

Veselí/ Strážnice A  : Bzenec  3 : 1

Veselí/ Strážnice A  : Hodonín A 0 : 4

Veselí/ Strážnice A  : Lovčice  1 : 1

Rohatec : Veselí/ Strážnice B   0 : 11

 Veselí/ Strážnice B : TJ KEN -A-  3: 1

FKM Morava : Veselí/ Strážnice B   0 : 2

Ratíškovice : Veselí/ Strážnice B   0 : 1

Veselí/ Strážnice B  : Hroznová Lhota   3 : 0

 

 

 

neděle 10.11. - OHL Mladší žáci

Vnorovy -  Veselí/ Strážnice A  2 : 0

Veselí/Strážnice B -Dubňany/Mutěnice  4 : 2

Veselí/Strážnice A - KEN Veselí - B-   4 : 0

Veselí/Strážnice B - Vnorovy  2 : 0

Dubňany/Mutěnice - Veselí/Strážnice A  0 : 4

KEN Veselí B - Veselí/Strážnice B   2 : 5

Veselí/Strážnice A - Veselí/Strážnice B  2 : 1

 

 

Sobota  2.11.

muži  (I.A): FC Veselí  : Rohatec 0 : 0

Neděle 3.11 

  starší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Moravský Písek  8 : 0 (2 : 0)

branky: Švrček 4x, Staša, Dubec, Dobešek, Stanislav

 

Sobota  2.11.

    starší žáci (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice  : Ratíškovice   0 : 2  (0 : 1)

    mladší  žáci (krajský přebor) :   Veselí/Strážnice  : Ratíškovice  1 : 4  (0 :3)

branka: Janoška

 

 

Neděle 27.10.

muži  (I.A):  Dubňany : FC Veselí 1 : 1 (0 :0)

branka: Sedlář D. 

Sobota 26.10

  starší dorost (krajský přebor) :   Veselí/Strážnice : Boskovice  1 : 2 (0 : 2)

branka: Gajdúšek 

  mladší dorost (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice : Boskovice   3 : 1(2 : 1)

branky: Stanislav J. 2x, Švadlenka 

 

  starší žáci (krajský přebor) :  Židenice :  Veselí/Strážnice   2 : 1 (2 : 1)

branka: Hrabal

  mladší  žáci (krajský přebor) :  Židenice : Veselí/Strážnice 6 : 1 (1:0)

branka: Janoška

 

 Neděle 27.10.

starší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Moravský Písek  

  utkání se neodehrálo

 

muži  (I.A):  FC Veselí : Hroznová Lhota  3 : 1 (2 : 1)

branky: Šebesta D., Zbytek J., Joch 

 

    starší dorost (krajský přebor) : Kunštát/ Žijeme hrou :  Veselí/Strážnice  4 : 0 (1 : 0)

mladší dorost (krajský přebor) : Kunštát/Žijeme hrou : Veselí/Strážnice   3 : 2 (3 : 1)

 branky: Stanislav J. 2x

    starší žáci (krajský přebor) :    Veselí/Strážnice : Rosice  1 : 4  (0:1)

branka: Suttner

    mladší  žáci (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice  : Rosice  0 : 2 (0 :0)

 

neděle 20.10

starší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Prušánky   4 : 2 (0 :1)

branky: Zemánek 2x, Kostelanský M., Hornáček  

 

 

Neděle 13.10.

  muži  (I.A):  Nikolčice : FC Veselí  0 : 4 (0 : 1)

branky: Joch 2x, Zelinka, vlastní

Sobota 12.10.

starší dorost (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice : Dubňany/Mutěnice  3 : 5 (2 : 4)

branky: Soviš, Šivel, Stanislav J.

mladší dorost (krajský přebor) : Veselí/Strážnice : Dubňany/Mutěnice  3 : 1 (1:1)

branky: Stanislav J. 3X

    starší žáci (krajský přebor) :  Blansko:  Veselí/Strážnice  3 : 2 (1 : 1)

branky: Suttner, Janoška 

    mladší  žáci (krajský přebor) :  Blansko :  Veselí/Strážnice  9 : 3 (2 : 2)

branky: Zásměta 2x, Trýska 

 

neděle 13.10

starší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Lipov/Blatnice   9 : 1 (5 : 0)

branky: Orlický 3x, Hrabal 2x, Bajko, Dubec, Vyskočil, Komoň

mladší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Hovorany/Čejč   4 : 4 (2 : 3)

branky: Zemánek 2x, Josefík, Falešník

   

Sobota 5.10.

  muži  (I.A):  FC Veselí  : Velké Pavlovice  2 : 0 (0 : 0)

     branky: Joch, Šebesta D. 

 

Neděle 6.10.

starší dorost (krajský přebor) :  Soběšice : Veselí/Strážnice  7 : 0 (3 : 0)

mladší dorost (krajský přebor) : Soběšice :  Veselí/Strážnice 6 : 2 (4 : 1)

branky: Janík, Nekarda

 

    starší žáci (krajský přebor) :   Veselí/Strážnice : Břeclav     0 : 3 (0 : 3)

    mladší  žáci (krajský přebor) :   Veselí/Strážnice : Břeclav     8 : 0 (4 : 0)

branky: Janoška 4x, Zelinka 2x, Hálka T., Hornáček 

 

 sobota 5.10

starší žáci (okresní přebor) :  Morava  : Veselí/Strážnice  7 : 0 (1:0)

mladší žáci (okresní přebor) :  Morava  : Veselí/Strážnice 4 : 2 (1 : 0)

branky: Zemának, Kostelanský M. 

 


 

pondělí 30.9

mladší žáci (okresní přebor) :  Lužice : Veselí/Strážnice 1 : 8 (0 : 3)

branky: Zemánek 3x, Josefík 2x, Kostelanský M. 2x , Možnar

Sobota 27.9.

  muži  (I.A): Pačlavice/Dětkovice : FC Veselí   1 : 4 (1 : 2)

branky: Zbytek F., Joch, Šebesta, Břečka 

 

Neděle 28.9.

starší dorost (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice  : Vyškov/Dědice  0 : 4 (0 : 1)

mladší dorost (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice : Vyškov/Dědice   1 : 2 (1:1)

branka: Stanislav J.

starší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Velká nad Veličkou   0 : 3 (0 : 2)

mladší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Velká nad Veličkou  5 : 0 (1 : 0)

branky: Možnar 2x, Stránský, Chromeček, Josefík 

 

 Sobota 27.9.

  starší žáci (krajský přebor) : Mikulov :  Veselí/Strážnice   0 : 1 (0 :1)

branka: Suttner

  mladší žáci (krajský přebor) :  Mikulov : Veselí/Strážnice  0 : 7 (0 : 1)

branky: Janoška 4x, Dobešek, Cícha, Hornáček 

 

 

 

 

čtvrtek 26.9.

 mladší žáci (okresní přebor) :  KEN Veselí : Veselí/Strážnice  0 : 3  (0 : 0)

     branky: Zemánek 2x, Falešník

 

Sobota 21.9.

  muži  (I.A): FC Veselí - Bučovice     3 : 2 (0 : 2)

branky: Joch, Chytka p.k., Břečka 

 

Neděle 22.9.

starší dorost (krajský přebor) : Medlánky :   Veselí/Strážnice  6 : 2  (5 : 0)

branky: Švadlenka, Janík

mladší dorost (krajský přebor) : Medlánky :   Veselí/Strážnice   3 : 1 (3 : 1)

branka: Janík

    starší žáci (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice  : Sparta Brno B   1 : 3 (1 : 2)

branka: Švrček Adam

    mladší žáci (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice  : Sparta Brno B   1 : 7 (0 : 3)

branka: Horňáček

mladší žáci (okresní přebor) :  Lužice : Veselí/Strážnice

  - odloženo 

 

 Sobota 21.9.

    starší žáci (okresní přebor) : TJ KEN Zarazice :  Veselí/Strážnice

     - nesehráno

 

 

čtvrtek 19.9.

 mladší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Hodonín 3 : 4  (1 : 1)

branky: Kostelanský P., Možnar, Zemánek

Středa 18.9.

starší žáci - krajský pohár

  SKM Veselí-Strážnice : Ratíškovice  1 : 3 (0 : 2)

 Sobota 14.9

 muži  (I.A): FC Veselí - Rakvice   2 : 0 (1:0)

Branky: Šebesta T., Joch D.

 

 Neděle 15.9.

starší dorost (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice : Starý Lískovec  1 : 2 (1:1)

branka: Švadlenka

 

mladší dorost (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice : Starý Lískovec   8 : 0 (5:0)

branky: Nekarda 3x, Stanislav 2x, Burša, Kosíř, Kuchař 

 

    starší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Těmice/Žeravice   4 : 0 (2 : 0)

branky: Orlický, Tománek, Hajduch, Jurnikl

 

mladší žáci (okresní přebor) :  Veselí/Strážnice : Hodonín  1 : 9  (0 : 6)

branka: Zemánek 

 

 

 Sobota 14.9

    starší žáci (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice  : Ivančice   1 : 8  (0 : 4)

branka: Absolon

mladší žáci (krajský přebor) :  Veselí/Strážnice : Ivančice   0 : 0

  

 

 

 

 Středa 11.9.

 mladší žáci (okresní přebor) : Rohatec  :  SKM Veselí/Strážnice  0 : 5 (0 : 2)

branky: Zemánek 3x, Kostelanský M. 2x

 

 Neděle 8.9

 muži  (I.A): Milotice : FC Veselí  1 : 1 (1: 1)

branka: Šebesta D. 

starší dorost (krajský přebor) : Rosice -  Veselí/Strážnice  3 : 0 (3 : 0)

mladší dorost (krajský přebor) : Rosice -  Veselí/Strážnice  1 : 0 (1: 0)

starší žáci (krajský přebor) : Svratka -  Veselí/Strážnice  8 : 0 (5 : 0)

mladší žáci (krajský přebor) : Svratka -  Veselí/Strážnice  8 : 1 (4 : 0) 

branka: Cícha V. 

starší žáci (okresní přebor) : Vnorovy -  Veselí/Strážnice 2 : 2 (0 : 0)

 branky: Jurnik, Komoň

  Sobota 7.9.

  mladší žáci (okresní přebor) : Hroznová Lhota :  SKM Veselí/Strážnice  13 : 0 (5 : 0)

 čtvrtek 5.9.

 mladší žáci (okresní přebor) :  SKM Veselí/Strážnice : Žarošice  3 : 3 (1 : 1)

  branky: Josefík, Stránský, Sadílek

 

 Středa 4.9

starší žáci (krajský přebor) :  Novosedly : SKM Veselí/Strážnice   3 : 0 (3 : 0)

 

mladší žáci (krajský přebor) :  Novosedly : SKM Veselí/Strážnice 0 : 6 (0 : 0)

branky: Janoška 3x, Cícha, Zelinka, Hálka T. 

 

 neděle 1.9

 

starší dorost (krajský přebor) : ČAFC Židenice -  Veselí/Strážnice  8 :2 (6:0)

branky: Stanislav J., Zbytek J.

mladší dorost (krajský přebor) : ČAFC Židenice -  Veselí/Strážnice  3 :1 (1:0)

branka: Nekarda

mladší žáci (okresní přebor) :  SKM Veselí/Strážnice : Vnorovy  8 : 3 (1 : 2)

branky: Možnar 3x, Hornáček 2x, Stránský 2x, Zemánek

 

 

 

 

 sobota 30.8

muži I.A : FC Veselí : Rejhradice  2 : 0 (1:0)

branky: Břečka, Joch

starší žáci (krajský přebor) :  SKM Veselí/Strážnice  : Kohoutovice   2 : 6 (1:1)

branky: Suttner, Absolon

mladší žáci (krajský přebor) :  SKM Veselí/Strážnice : Kohoutovice   8 : 1 (5 : 1)

branky: Hornáček 3x, Zelinka 2x, Dobešek, Cícha, Stránsky

starší žáci (okresní přebor) :  Rohatec : SKM Veselí/Strážnice  3 : 0 (2: 0)

 

 

 

 

čtvrtek 29.8.

 mladší žáci (okresní přebor) -TJ Sokol Dambořice :  SKM Veselí-Strážnice   4 : 1 (1 : 1)

branka: Janoška 

 

 Středa 28.8.

starší žáci (krajský přebor) - SKM Veselí-Strážnice : FC Kuřim  2 : 1 (0 : 0)

branky: Suttner 2x

mladší žáci (krajský přebor) - SKM Veselí-Strážnice : FC Kuřim  3 : 3 (2 : 2)

branky: Janoška 2x, Falešník


 

Sobota 24.8 

muži I.A : Velká nad Veličkou - FC Veselí  2:0 (0:0)

starší žáci (krajský přebor) : AFK Tišnov - SKM Veselí/Strážnice 4:0 (2:0)

mladší žáci (krajský přebor) : AFK Tišnov - SKM Veselí/Strážnice 0:2 (0:2)

                                                       branky : Trýska 2x 

Neděle 25.8.

starší dorost : SKM Veselí/Strážnice - Kuřim  7:5 (5:0)

                             branky : Šagát 1x , Zbytek F. 2x, Mrkva 3x, Nekarda 1x

mladší dorost : SKM Veselí/Strážnice : Kuřim  4:0 (3:0)

                             branky :  Janík 1x , Nekarda 1x, Burša 1x , Stanislav 1x

pondělí 26.8.

mladší žáci B (okresní přebor) :   SKM Veselí/Strážnice - TJ KEN Veselí n.M. 

 ***************************************************************************************************

Sobota 17.8. - I.A třída - muži

FC Veselí  : Vyškov B  3 : 1 (2 : 0)

 Branky: Joch, Břečka, Zbytek F.

Sobota17.8. - Krajský přebor - starší dorost

Ivančice : SKM Veselí-Strážnice   6 : 2 (4 : 0)

branky: Mrkva 2x

 

Sobota17.8. - Krajský přebor - mladší dorost

Ivančice : SKM Veselí-Strážnice 3 : 1 (2:1)

branka: Janík

 

 

 

 Neděle 11.8. - I.A třída - muži

Lednice - FC Veselí   2 : 1 (1:1)

branka: Šebesta D.

 

 

Sobota10.8. - Krajský přebor - starší dorost

SKM Veselí-Strážnice : Slatina/Slovan   2 : 6 (1:2)

branky: Zbytek J., Rybár M.

 

Sobota10.8. - Krajský přebor - mladší dorost

SKM Veselí-Strážnice : Slatina/Slovan   2 : 0 (0:0)

branky:  Nekarda E.

 

 

Neděle 4.8. - Krajský pohár - 1. kolo

FC Veselí - Ratíškovice  4 : 2 (0 : 2)

     branky: Vaďura 3x, Šebesta

 

Sobota 3.8. - přípravné utkání - starší dorost

SKM Veselí-Strážnice - Uherský Brod   5 : 4 

 

Sobota 3.8. - přípravné utkání - mladší dorost

SKM Veselí-Strážnice - Hroznová Lhota    2 : 3     

 

Neděle 4.8. - přípravné utkání - starší  žáci

SKM Veselí-Strážnice - Zlechov    3 : 2  

   branky: Takács 3x

 

Neděle 4.8. - přípravné utkání - mladší  žáci

SKM Veselí-Strážnice - Zlechov    6 : 6  


 

Neděle 28.7. - Krajský pohár JmKFS 2. předkolo

FC Veselí - TJ Jiskra Strážnice  5 : 3 (1:1)

branky: Joch 2x, Symerský, Šebesta, Vaďura

Veselí postupuje do dalšího kola.

 

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Milotice
Výsledek: 5:0 čas: 90 min

Příští zápas

Soupeř: Nikolčice
Datum: 27.09.2020
Začátek: 15:30
Místo: Nikolčice

Reklama


Veselí nad Moravou Generali

Statistiky

TOPlist