fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

15.06.2019 - Výsledky letních turnajů najdete pod jednotlivými odkazy turnajů.

28.05.2019 - Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.Veselí nad Moravou

>> Všechny novinky

Anketa

Jakou známkou hodnotíte jarní výsledky mužů?
1. 21.1%
2. 42.1%
3. 10.5%
4. 10.5%
5. 15.8%
>> Starší ankety

 

Neděle 16.6. - I.A třída skupina B - muži

FC Veselí  :  Velká nad Veličkou  1 : 2 (0 : 2)

  branka: Břečka

 

Sobota 15.6. - Krajský přebor  dorost - starší dorost

Kuřim   :   FC Veselí   10 : 2 (5 : 2)

branky: Doležel, Šivel

 

Sobota 15.6. - Krajský přebor  dorost - mladší dorost

Kuřim   :   FC Veselí -  utkání nesehráno


 

 

Neděle 9.6. - I.A třída skupina B - muži

 FC Veselí  : Vyškov -B-   2 : 0 (0 : 0)

branky:  Suchánek, Břečka 

 

Sobota 8.6. - Krajský přebor  dorost - starší dorost

Újezd/Tuřany  :   FC Veselí  3 : 7 (2 : 4)

branky: Břečka 4x, Zbytek J. 2x, Šivel

Sobota 8.6. - Krajský přebor  dorost -mladší dorost

Újezd/Tuřany  :   FC Veselí  1 : 2 (1 : 2)

branky: Takács, Maňák P. 

 

 

Sobota 8.6. - Krajský přebor  žáci - starší žáci

FC Veselí: Kyjov  1 : 1 (1:1)

branka: Šrůtka

Sobota 8.6. - Krajský přebor  žáci - mladší žáci

FC Veselí: Kyjov  0 : 10 (0 : 3)

 

Neděle 9.6. - Okresní soutěž - mladší žáci

Hodonín D - FC Veselí   1 : 6 (0 : 0)

branky: Dobešek 2x, Hornáček, Cícha, Orlický, Trýska

 

 

 

Sobota 1.6. - I.A třída skupina B - muži

Kyjov : FC Veselí  2 : 4 (1:1)

branky: Kosek D., Grabec, Růžička, vlastní 

 

Sobota 1.6. - Krajský přebor  dorost - starší dorost

  FC Veselí   : Slatina/Slovan  2 : 1 (1 : 0)

  branky: Kozumplík, Břečka 

 

Sobota 1.6. - Krajský přebor  dorost - mladší dorost

  FC Veselí   : Slatina/Slovan  2 : 3 (2 : 0)

  branky: Šagát, Maňák P.

 

Neděle 2.6. - Krajský přebor žáci - starší žáci

Židenice  :  FC Veselí  7 : 1 (4 : 0)

 

Neděle 2.6. - Krajský přebor žáci - mladší žáci

Židenice  :  FC Veselí  9 : 1 (2 : 1)

branka: Hornáček 

 

Sobota  1.6. - Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí  : Dolní Bojanovice   3 : 0  (3 : 0)

branky: Cícha 2x, Zelinka

 

 

 

Sobota 25.5. - I.A třída skupina B - muži

FC Veselí  : Dubňany  4 : 0 (0 : 0)

branky: vlastní, Vaďura 2x, Šebesta 

 

Neděle  26.5. - Krajský přebor  dorost- starší dorost

Boskovice : FC Veselí   8 : 1 (4 : 0)

  branka: Takács Michal

 

Neděle  26.5. - Krajský přebor  dorost- mladší dorost

Boskovice : FC Veselí  6 : 1 (4 : 0)

branka: Maňák M.

 

Neděle 26.5. - Okresní soutěž - mladší žáci

Uhřičice : FC Veselí  1 : 11 (1 : 5)

branky: Janoška 5x, Cícha 3x, Zelinka 2x, Vlček 

 

 

Sobota 25.5. - Krajský přebor  žáci - starší žáci

 FC Veselí  : Svratka  0 : 5 (0 : 2)

Sobota 25.5. - Krajský přebor  žáci - mladší žáci

 FC Veselí  : Svratka  2 : 12  (0 : 6)

  branky Janoška 2x, 

 

 

 

 

Neděle 19.5. - I.A třída skupina B - muži

Pačlavice/Dětkovice  : FC Veselí   1 : 0 (1:0)

 

Sobota  18.5. - Krajský přebor  dorost- starší dorost

FC Veselí  : Kunštát/Žijeme hrou   5 :  3   (2 : 1)

 branky:Sedlář 3x, Maňák M., Šagát

Sobota  18.5. - Krajský přebor  dorost- mladší dorost

FC Veselí  : Kunštát/Žijeme hrou   2 : 3 (1 : 1)

branky: Doležel 2x

 

Sobota  18.5. - Krajský přebor  žáci - starší žáci

MIkulov :  FC Veselí   1 : 1 (0 : 0)

  branka: Šrůtka 

Sobota  18.5. - Krajský přebor  žáci - mladší žáci

MIkulov :  FC Veselí   1 : 6 (1 : 3)

  branka: Janoška 4x, Dobešek 2x

 

Neděle 19.5. - Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí  : Prušánky  9 : 2  (2 : 2)

branky: Janoška 3x, Zelinka 2x, Hálka T., Dobešek, Kovařík, Hornáček 

 

 

 

 

Sobota 11.5. - I.A třída skupina B - muži

FC Veselí  : Lednice  3 : 2 (1 : 1)

branky: Zbytek F., Vaďura, vlastní

 

Neděle 12.5. - Krajský přebor  dorost- starší dorost

Soběšice : FC Veselí  4 : 1 (2 : 1)

    branka: Zbytek J.

Neděle 12.5. - Krajský přebor  dorost- mladší dorost

Soběšice : FC Veselí  3 : 2 (0 : 2)

    branky: Zbytek J., Doležel 

 

Sobota  11.5. - Krajský přebor  žáci - starší žáci

 FC Veselí : Břeclav    8 : 1 (3 : 0)

branky: Šrůtka 3x, Maga 2x, Suttner, Soviš, Kuchař

Sobota  11.5. - Krajský přebor  žáci - mladší  žáci

FC Veselí : Břeclav    2 : 6 (0 : 4)

branky: Dobešek, Zelinka

 

Neděle 10.5. - Okresní soutěž - mladší žáci

Hovorany : FC Veselí  2 : 2  (1 : 2)

   branky: Trýska, Janoška

 

Čtvrtek 09.5. - Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí - Lovčice  8 : 5 (3 : 4)

branky: Janoška 5x, Dobešek 2x, Němeček 

 

Středa  8.5. - Krajský přebor  žáci - starší žáci

Ratíškovice/Dubňany : FC Veselí   1 : 0 (0 : 0)

 

Středa  8.5. - Krajský přebor  žáci - mladší žáci

Ratíškovice/Dubňany : FC Veselí   5 : 1 (3 : 0)

  branka: Dobešek M. 

 

 

Neděle 5.5. - I.A třída skupina B - muži

Bučovice  : FC Veselí  1 : 2 (0 :0)

branky: Šebesta D., Zbytek F. 

 

Sobota  4.5. - Krajský přebor  dorost- starší dorost

FC Veselí : Ivančice 1 : 5 (1 : 4)

branka: Takács M.

 

Sobota  4.5. - Krajský přebor  dorost- mladší dorost

FC Veselí : Ivančice  3 : 2  (2 : 0)

branky: Maňák P. 2x, Šagát

 

 

 

Neděle  5.5. - Krajský přebor  žáci - starší žáci

Ivančice : FC Veselí  3 : 1 (1:1)

branky: Kuchař, Šrůtka, Maga

Neděle  5.5. - Krajský přebor  žáci - mladší žáci

Ivančice : FC Veselí  13 : 1  (6 : 1)

   branka: Janoška

 

 

sobota  4.5. - Okresní soutěž - mladší žáci

 FC Veselí  : Čejč  8 : 1  (4 : 1)

   branky: Hornáček 3x, Zelinka 2x, Dobešek, Cícha, Kostelanský M. 

 

čtvrtek  2.5. - Okresní soutěž - mladší žáci

KEN Zarazice  : FC Veselí   3 : 9  (1 : 3)

   branky: Hornáček 3x.  Janoška 2x, Zelinka 2x, Cícha, Hálka M., 

 

Středa  1.5. - Krajský přebor  žáci - starší

FC Veselí : Kuřim  9 : 2 (3 : 0)

branka: Maga 5x, Janík 2x, Kuchař, Šrůtka

 

Středa  1.5. - Krajský přebor  žáci - mladší

FC Veselí : Kuřim 3 : 8 (3 : 4)

branky: Hálka T., Zelinka, Horňáček 

 

Sobota  27.4. - I.A třída skupina B - muži

FC Veselí  : Milotice  2 : 1 (0 : 0)

    branky: Šebesta D. 2x

 

Sobota 27.4. - Krajský přebor  žáci - starší

FC Veselí : Novosedly  1 : 1 (1 : 0)

branka: Suttner 

Sobota 27.4. - Krajský přebor  žáci - mladší

FC Veselí : Novosedly  0 : 4 (0 :3)

 

 

 

úterý 22.4. - Okresní soutěž - mladší žáci

Hodonín - C -  : FC Veselí   3 : 3  (2 : 0)

  branky: Janoška 2x, Dobešek

 

Sobota  20.4. - I.A třída skupina B - muži

 Rakvice : FC Veselí   1 : 3  (1 : 1)

branky: Symerský, Joch, Vardan

 

Neděle 21.4. - Krajský přebor dorost - starší

 FC Veselí : Medlánky   10 : 0 (5 : 0)

branky: Zbytek J. 3x, Šivel 2x, Sedlář 2x, Zbytek F.2x, Maňák P. 1x

 

Neděle 21.4. - Krajský přebor dorost - mladší

 FC Veselí : Medlánky  2 : 0  (2 : 0)

branky: Maňák P. 2x

 

 

 

Sobota 20.4. - Krajský přebor  žáci - starší

Slatina / Slovan  : FC Veselí  1: 6 (1:2)

branky: Maga 2x, Suttner, Janík, Soviš, Takács

 

 

Sobota 20.4. - Krajský přebor  žáci - mladší

Slatina / Slovan  : FC Veselí   8 : 2 (2 : 0)

branky: Janoška, Cícha

 

čtvrtek 18.4. - Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí :  Kněždub 9 : 0   (5 :0)

  branky: Janoška 3x, Dobešek 2x, Cícha, Trýska, Orlický, Hornáček

 

 

Sobota   13.4. - I.A třída skupina B - muži

FC Veselí  :  Velké Pavlovice  0 : 1 (0 :1)

 

    http://www.televizetvs.cz/tvs-sport-15-4-2019

 

 

Neděle 14.4. - Krajský přebor dorost - starší

ČAFC Židenice : FC Veselí  1 : 7 ( 0 : 3)

branky: Břečka 2x, Zbytek J. 2x, Maňák P. 2x, Sedlař 

 

Neděle 14.4. - Krajský přebor dorost - mladší

ČAFC Židenice : FC Veselí  3 : 1 (2:1)

branka: Doležel

 

Sobota 13.4. - Krajský přebor  žáci - starší

 FC Veselí  : Boskovice  3 : 1 (1 : 1)

 branky: Janík 2x, Maga M. 

 

Sobota 13.4. - Krajský přebor  žáci - mladší

 FC Veselí  : Boskovice 0 : 10 (0 : 4)

 

Neděle 14.4. - Okresní soutěž - mladší žáci

Lužice  : FC Veselí  3 : 3 (1 : 1)

branky: Cícha 2x, Hornáček 

 


 

 

 

 

 

 

Neděle  07.4. - I.A třída skupina B - muži

Hroznová Lhota : FC Veselí   2 : 3 (1 : 2)

    branky: Chytka 2x, Joch

 

Sobota 06.4. - Krajský přebor dorost - starší

FC Veselí : Sparta Brno -B -

   Neodehráno pro pozdní příjezd hostů

 

Sobota 06.4. - Krajský přebor dorost - mladší

FC Veselí : Sparta Brno -B -   1 : 7 (0 : 1)

    branka: Zbytek J. 

 

Sobota 06.4. - Krajský přebor  žáci - starší

Kohoutovice : FC Veselí   5 : 1 (2 : 0)

   branka: Soviš 

 

Sobota 06.4. - Krajský přebor  žáci - mladší

Kohoutovice : FC Veselí  7 : 5 (4 : 3)

      branka: Hornáček, Trýska, Zásměta, 2x vlastní

 

 

Čtvrtek 4.4. - Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí  : Hroznová Lhota  0 : 1

 

 

 

 

 

Sobota 30.3. - I.A třída skupina B - muži

FC Veselí  : Rohatec  2 : 2 (1:1)

   branky: Symerský, Chytka (PK)

 

Neděle 31.3. - Krajský přebor dorost - starší

Rosice : FC Veselí   6 : 2 (2 : 0)

  branky: Zbytek J. 2x

Neděle 31.3. - Krajský přebor dorost - mladší

Rosice : FC Veselí  3 : 0 (2: 0)

 

Sobota 30.3. - Krajský přebor žáci - starší

FC Veselí : Rosice   6 : 3 (4 : 1)

   branky: Suttner, Šebesta, Soviš, Kuchař, Šrůtka, Janík 

 

Sobota 30.3. - Krajský přebor žáci - mladší

FC Veselí : Rosice   2 : 5 (0 : 2)

     branky: Orlický, Zelenka

 

Neděle 31.3. - Okresní soutěž - mladší žáci

Vnorovy : FC Veselí   5 : 1 (2 : 0)

   branka: Cícha 

 

 

 

 

 

 

Sobota 23.3. - I.A třída skupina B - muži

Baník Ratíškovice - FC Veselí  2 : 1 (1:0)

   branka: Šebesta David

 Záznam z tiskové konference po zápase:

https://www.youtube.com/watch?v=5aYhQCSEoL4&fbclid=IwAR3I7JzvJ6Wjo1954Fu3EAW7n8OK2R_CHLPtFQnjDh60OEHry0UQvYqfBcI&app=desktop

 

Neděle 24.3. - Krajský přebor dorost - starší

FC Veselí  - 1.SC Znojmo  2 : 1 (2 : 1)

   branky: Sedlař, Zbytek F. 

 

Neděle 24.3. - Krajský přebor dorost - mladší

FC Veselí  - 1.SC Znojmo  0 : 6 (0 : 4)

 

 

 

 

Sobota 16.3.- přípravné utkání - muži

FC Veselí - Ořechov  10 : 0

 

neděle 13.3.- přípravné utkání - starší dorost

Uherský Brod  - FC Veselí  0 : 2

   branky: Zbytek F., Takács

Sobota 9.3.- přípravné utkání - muži

FC Veselí - Hluk   3 : 3

 

Sobota 2.3.- přípravné utkání - muži

FC Veselí - Holešov    1 : 4

 

neděle 3.3.- přípravné utkání - starší dorost

Kyjov - FC Veselí  3 : 2 (1:1)

   branky : Takácz, Sedlář

neděle 3.3.- přípravné utkání - mladší dorost

FC Veselí  : Boršice  0 : 4

  

 

 Sobota 23.2.- přípravné utkání - muži

 FC Veselí - Zlechov   15 : 1

 

 Sobota 16.2.- přípravné utkání - muži

FC Veselí - Vacenovice  6 : 2

 branky: Vaďura 4x, Vardan, Grabec 

 

 Sobota 9.2.- přípravné utkání - muži

FC Veselí - Radimov (SR)    6 : 1

branky: Vaďura 2x, Chytka 2x, Šebesta 2x

 

 

Neděle 4.11. - I.A třída skupina B -muži

Velká nad Veličkou : FC Veselí   2 : 2  (1:2)

branky:  Grabec, Vaďura

Neděle 4.11. - Krajský přebor - starší dorost

FC Veselí : Kuřim  1 : 2 (0 : 0)

branka: Novák 

Neděle 4.11. - Krajský přebor - mladší dorost

FC Veselí : Kuřim 9 : 2 (4 : 1)

branky: Doležel D. 3x, Maňák M. 2x, Maňák P. 2x, Burša, Zbytek J. 

 

Sobota  3.11. - Krajský přebor - starší žáci

Rosice :  FC Veselí  4 : 0 (1 : 0)

Sobota  3.11. - Krajský přebor - mladší žáci

Rosice :  FC Veselí  3 : 4 (1 : 1)

Branky: Hornáček 2x, Cícha, Janoška

 

 Neděle 21.10.- Okresní soutěž - mladší žáci

 FC Veselí  : Hodonín D    4 : 6 ( 2 : 2)

branky: Dobešek, Horňáček, Vacula, Cícha

 

 

Neděle 28.10. - I.A třída skupina B -muži

Vyškov B : FC Veselí  2 : 0 (0 : 0)

Neděle 28.10. - Krajský přebor - starší dorost

FC Veselí : Újezd/Tuřany  4 : 1 (1:1)

branky: Břečka 2x, Zbytek J. 2x

Neděle 28.10. - Krajský přebor - mladší dorost

FC Veselí : Újezd/Tuřany  

    utkání nebylo zahájeno, hosté se nedostavily k zápasu

 

Sobota  27.10. - Krajský přebor - starší žáci

Kyjov : FC Veselí  2 : 2 (1 : 1)

branky: Maga,Soviš

Sobota  27.10. - Krajský přebor - mladší žáci

Kyjov : FC Veselí   9 : 0  (3 : 0)

 

Čtvrtek 25.10.- Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí : Vnorovy    0 : 7 (0 : 4)

 

 


 

 

 Sobota 20.10. - I.A třída skupina B -muži

FC Veselí  : Kyjov 2 : 2 (2 : 1)

branky: Joch, Vardan

 

Neděle 21.10. - Krajský přebor - starší dorost

Slatina/Slovan : FC Veselí  1 : 0 (0 : 0)

 

Neděle 21.10. - Krajský přebor - mladší dorost

Slatina/Slovan : FC Veselí  2 : 1 (1 : 0)

branky: Maňák M.

 

Sobota  20.10. - Krajský přebor - starší žáci

FC Veselí  : ČAFC Židenice  2 : 3 (2:0)

branky: Soviš, Maga M. 

 

Sobota  20.10. - Krajský přebor - mladší žáci

FC Veselí  : ČAFC Židenice  0 : 17 (0 : 7)

 

Neděle 21.10.- Okresní soutěž - mladší žáci

Dolní Bojanovice : FC Veselí    3 : 13 (1 : 5)

 branky: Vacula 8x, Janoška 2x, Halka M., Zelinka, Hornáček 

 

Neděle 14.10. - I.A třída skupina B -muži

 Dubňany : FC Veselí  1 : 3 (0 :1)

branky: Joch, Suchánek, Vaďura

Neděle 14.10. - Krajský přebor - starší dorost

 FC Veselí : Boskovice  3 : 3 (2 :3)

branky: Maňák M. 2x, Sedlář

Neděle 14.10. - Krajský přebor - mladší dorost

 FC Veselí : Boskovice  1 : 2 (0 :1)

branky: Maňák P.

 

Neděle 14.10. - Krajský přebor - starší žáci

Svratka :  FC Veselí  13 : 1 (7 : 0)

branky: Janík

 

Neděle 14.10. - Krajský přebor - mladší  žáci

Svratka :  FC Veselí  3 : 2 (2 :1)

  branky: Zelinka 2x

 

Sobota 13.10.- Okresní soutěž - mladší žáci

 FC Veselí : Uhřičice  8 : 1 (5 : 1)

branky: Janoška 2x, Hornáček 2x, Cícha 2x, Kovařík, Vacula

 

 

Sobota 6.10. - I.A třída skupina B -muži

FC Veselí : Pačlavice/Dětkovice  0 : 0

 

Sobota  6.10 - Krajský přebor - starší  dorost

Kunštát/Žijeme hrou/  : FC Veselí  0 : 3  ( 0 :1)

Branky: Břečka M. 3x

Sobota  6.10 - Krajský přebor - mladší dorost

Kunštát/Žijeme hrou/  : FC Veselí  1 : 1 (0 : 1)

branka: Zbytek J. 

 

Sobota  6.10 - Krajský přebor - starší  žáci

FC Veselí  : Mikulov   2 : 4  ( 1 : 1)

branky: Šebesta, Janík

 

Sobota  6.10 - Krajský přebor - mladší  žáci

FC Veselí  : Mikulov  3 : 2 (1 : 1)

branky: Zelinka, Dulínek, Vacula 

 

Neděle 7.10.- Okresní soutěž - mladší žáci

Prušánky : FC Veselí  2 : 8 (1 : 5)

branky: Vacula 4x, Cícha 2x, Janoška 2x, 

 

Středa  3.10 - Krajský pohár - starších žáků

Hustopeče : FC Veselí  4 : 2 (1 : 2)

branky: Janík, Maga M.

 

Neděle 30.9. - I.A třída skupina B -muži

Lednice : FC Veselí  4 : 3 (2 : 2)

branky: Klimek, Chytka, Kosek D. 

 

Neděle 30.9 - Krajský přebor - starší  dorost

FC Veselí  : Soběšice  6 : 0 (2 : 0)

branky: Břečka 2x, Zbytek J., Zbytek F., Maňák M., Sedlář

 

Neděle 30.9 - Krajský přebor - mladší  dorost

FC Veselí  : Soběšice  4 : 2 (1 : 2)

branky: Doležel 2x, Maňák P, Maga

Sobota 29.9 - Krajský přebor - starší žáci

Břeclav : FC Veselí   3 : 2 (2:2)

   branky: Kuchař, Maga

 

Sobota 29.9 - Krajský přebor - mladší žáci

Břeclav : FC Veselí   3 : 9 (1:2)

    branky: Vacula 4x, Cícha 2x, Horňáček, Maňák, Stanislav

 

Neděle 30.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí  : Hovorany  8 : 1 (4 : 1)

branky: Marčík 4x, Hornáček 2x, Cícha, Dobešek

 

 

Sobota  22.9. - I.A třída skupina B -muži

FC Veselí  : Bučovice  1 : 0 (0 : 0)

branka: Dufek

 

Neděle 23.9 - Krajský přebor - starší  dorost

Ivančice  : FC Veselí  1 : 1 (0 : 0)

branka: Maňák M.

 

Neděle 23.9 - Krajský přebor - mladší  dorost

Ivančice  : FC Veselí   3 : 4 (1 : 2)

branky: Zbytek J. 2x, Maňák P. , Doležel 

 

Neděle 23.9 - Krajský přebor - starší žáci

FC Veselí  : Ivančice  5 :2  (3:1)

    branky: Maga 3x, Kuchař, Soviš

Neděle 23.9 - Krajský přebor - mladší  žáci

FC Veselí  : Ivančice 1 : 4 (0 :3)

 branka: Zelinka

 

Sobota  22.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

Čejč  : FC Veselí  4 : 8  (1 : 4)

branky: Vacula 3x, Dobešek 2x, Zelinka 2x, Vlček

 

 

Středa 19.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

Lovičice : FC Veselí   6 : 7 (5 : 4)

branky: Vacula 4x, Zelinka 2x,  Hornáček

Neděle  16.9. - I.A třída skupina B -muži

Milotice : FC Veselí  3 : 1 (1 : 0)

branka: Vardan

 

Sobota15.9 - Krajský přebor - starší  žáci

Novosedly : FC Veselí  11 : 0  (5 : 0)

 

Sobota15.9 - Krajský přebor - mladší  žáci

Novosedly : FC Veselí  13 : 0  (8 : 0)

 

Neděle 16.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

FC Veselí : Hodonín C   4 : 6  (1 : 5)

Branky: Zelinka 2x, Dobešek, Horňáček

 

 

Sobota  8.9. - I.A třída skupina B -muži

FC Veselí  : Rakvice 1 : 1 (1:1)

branka: Růžička

Sobota 8.9. - Krajský přebor - starší dorost

Medlánky : FC Veselí   1 : 3 (1:2)

branky: Zbytek F. 2x, Sedlář 

Sobota 8.9. - Krajský přebor - mladší dorost

Medlánky : FC Veselí   2 : 2 (2 : 2)

branky: Sivok, Zbytek F

Sobota 8.9 - Krajský přebor - starší  žáci

 FC Veselí : Slatina/Slovan  4 : 3 (2:1)

 branky: Janík 2x , Kuchař, Maga

Sobota 8.9 - Krajský přebor - mladší  žáci

 FC Veselí : Slatina/Slovan  1 : 7 (0 : 4)

branka: Kovařík

 

Neděle 6.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

Kněždub :  FC Veselí   0 : 8 (0 : 0)

branky: Vacula 3x, Zásměta 2x, Hálka T., Dobešek, Cícha

 

 

 

 

 

Čtvrtek 6.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

 FC Veselí :  KEN Veselí  8 : 7 (4 : 2)

branky:Zelinka 3x, Zásměta 2x, Janoška, Vacula, Vlček

Úterý 4.9 - Krajský přebor - starší  žáci

 FC Veselí : Ratíškovice/Dubňany    4 : 3  (2 : 1)

branky: Maga 3x, Šebesta

Úterý 4.9 - Krajský přebor - mladší  žáci

 FC Veselí : Ratíškovice/Dubňany    1 : 5   (0 : 4)

branka:  Vlček

 

Sobota  1.9. - I.A třída skupina B -muži

Velké Pavlovice : FC Veselí 0 : 3 (0 : 0)

branky: Symerský, Vardan, Chytka

 

Neděle   2.9. - Krajský přebor - starší dorost

FC Veselí  : ČAFC Židenice  5 : 1 ( 3 : 1)

branky: Zbytek J. 3x, Kosíř, Maňák M. 

 

Neděle   2.9. - Krajský přebor - mladší dorost

FC Veselí  : ČAFC Židenice 2 : 6 (0 :2)

branky: Maňák M., Sivok

 

Neděle 2.9 - Krajský přebor - starší  žáci

Boskovice  : FC Veselí  11 : 1 (6 : 0)

branky: Maňák

 

Neděle 2.9 - Krajský přebor - mladší  žáci

Boskovice  : FC Veselí  7 : 0 (4 : 0)

 

Sobota 1.9.- Okresní soutěž - mladší žáci

 FC Veselí : Lužice  10 : 2 (2 : 2)

branky: Vacula 4x, Stanislav 2x, Hálka T., Hornáček, Cícha, Dobešek

 

Čtvrtek 30.8.- Okresní soutěž - mladší žáci

Hroznová Lhota - FC Veselí   2 : 0 (0 : 0)

 

 

Středa 29.8 - Krajský přebor - starší  žáci

 Kuřim : FC Veselí  4 : 2 (3:0)

branky: Cícha, Marčík

 

Středa 29.8 - Krajský přebor - mladší žáci

 Kuřim : FC Veselí  6 : 2 (4:0)

branky: Soviš, Janík

Sobota  25.8. - I.A třída skupina B

FC Veselí : Hroznová Lhota  1 : 5 (1:3)

branka: Vardan

 

Neděle   26.8. - Krajský přebor - starší dorost

FC Sparta Brno -B-  : FC Veselí  0 : 9 (0 : 3)

branky : Břečka 5x, Sedlář, Zbytek F., Maňáka M., Zbytek J. 

 

Neděle   26.8. - Krajský přebor - mladší  dorost

FC Sparta Brno -B-  : FC Veselí  9 : 1 (6 : 1)

branka: Burša

Středa 22.8 - Krajský přebor - starší  žáci

FC Veselí : Kohoutovice  3 : 7 (2 :3)

branky: Janík 2x, Takács

 

 

Středa 22.8 - Krajský přebor - mladší  žáci

FC Veselí : Kohoutovice  2  : 7  ( 1 : 3)

branky: Vacula, Janoška

 

Úterý 21.8 - Krajský přebor - starší dorost

Znojmo : FC Veselí 2 : 1 (2:0)

branka: Zbytek F. 

 

Úterý 21.8 - Krajský přebor - mladší dorost

Znojmo : FC Veselí  5 : 1  (2 : 1)

branka: Maňák P., 

Neděle  19.8. - I.A třída skupina B

Rohatec : FC Veselí 2 : 1 (1:0)

Branky:Vaďura

Neděle 19.8 - Krajský přebor - starší dorost

FC Veselí - Rosice 2 : 3  (2:3)

Branky:  Kristoň, Sedlář

Neděle 19.8 - Krajský přebor - mladší dorost

FC Veselí - Rosice  6 : 0 (3: 0)

branky: Doležel 2x, Kosíř 2x, Sivok, Burša

 

 

Sobota 11.8. - I.A třída skupina B

FC Veselí - Ratíškovice  0 : 2 (0 : 0)

 

 Neděle 5.8. - Krajský pohár JmKFS  1. kolo - muži

  FC Veselí : Rousínov  1 : 2  (1 : 0)

Branka: Suchánek

 Neděle 5.8. - přípravné utkání  - starší dorost

  FC Veselí : Kunovice   3 : 3 

 

 

 

 

 Neděle 29.7. - Krajský pohár JmKFS 2. předkolo - muži

 Šardice - FC Veselí  0 : 8  (0 : 5)

Branky: Vaďura 3x, Kosek D. 3x,  Suchánek 1x, Klimek

V neděli 5.8. přivítají muži mužstvo Rousínova - začátek v 17.00

 

28.7. - sobota - přípravné utkání - dorost 

 Dambořice - FC Veselí  1 : 9

 

28.7. - sobota -  Morava cup - turnaj ve Vracově

    ročník 05.06 - 3 místo

    ročník 07,08 - 4. místo 

 

21.7.  Sobota - přípravné utkání - muži

Gbely :  FC Veselí   2 : 4

branky: Vaďura 2x, Vardan, Kosek D. 

 

16.6.  neděle - Krajský přebor - muži

Lanžhot :  FC Veselí   8 : 0 (4 : 0)

 

10.6.  neděle - Krajský přebor - muži

 FC Veselí  : Bosonohy 1 : 4 (0 : 3)

branka: Vaďura

 

9.6.  sobota - Krajský přebor - starší dorost

Medlánky :  FC Veselí  2 : 6 (2 : 3)

branky: Kosek D. 2x, Suchánek 2x, Dufek, Hodonský 

 

9.6.  sobota - Krajský přebor - mladší  dorost

Medlánky :  FC Veselí  3 : 1 (2 : 1)

branka: Doležel

 

10.6.  neděle - Krajský přebor - starší  žáci

 FC Veselí : Ratíškovice  6 : 1 (3 : 1)

branky: Maňák P. 4x, Janík, Zbytek J. 

 

10.6.  neděle - Krajský přebor - mladší  žáci

 FC Veselí : Ratíškovice  2 : 3 (1 : 0)

branky: Štec R. 2x

 

 

03.6.  neděle - Krajský přebor - muži

Bystrc : FC Veselí  4 : 1 (2:0)

branka: Joch

 

02.6.  sobota  - Krajský přebor - starší dorost 

FC Veselí : Ivančice  1 : 4 (0 : 2)

branka: Břečka M. 

 

02.6.  sobota  - Krajský přebor - mladší dorost 

FC Veselí : Ivančice 

Utkání nesehráno k vůli nedostavení se mužstva hostů 

 

02.6.  sobota  - Krajský přebor - starší žáci 

Kyjov : FC Veselí  3 : 6 (0 : 3)

branky: Maňák P. 4x, Randa T., Kuchař O. 

 

 

02.6.  sobota  - Krajský přebor - mladší žáci 

Kyjov : FC Veselí  1 : 1 (0 : 0)

Branka: Dobešek 

 

 

27.5.  sobota - Krajský přebor - muži

 FC Veselí : Bučovice   1 : 0 (1:0)

branka: Vaďura

28.5.  neděle - Krajský přebor - starší dorost 

Rosice :  FC Veselí  2 : 7 (1:4)

branky: Štastný 5x, Brákora, Kristoň 

 

28.5.  neděle - Krajský přebor - mladší dorost 

Rosice :  FC Veselí  3 : 7 (2 : 2)

branky: Maňák M. 4x, Kosíř M. , Zbytek J., Šagát

 

27.5.  sobota - Krajský přebor - starší  žáci

FC Veselí : Břeclav  6 : 1 (3 : 0)

branky: Zbytek J. 3x, Maňák P. 3x

27.5.  sobota - Krajský přebor - mladší žáci

FC Veselí : Břeclav  1 : 5 (0 : 3)

branka: Štec 

 

19.5.  sobota - Krajský přebor - muži

Rousínov : FC Veselí  2 : 1  (0 : 1)

branka: Radmil 

 

20.5.  neděle - Krajský přebor - starší dorost 

 FC Veselí  : Boskovice  4 : 0  (2 : 0)

branky: Kosek D. 2x,  Suchánek 2x

 

20.5.  neděle - Krajský přebor - mladší dorost 

 FC Veselí  : Boskovice  2 : 1  (0 : 1)

branky: Takács, Zbytek F.

 19 - 20.5  Danube challenge cup

starší žáci - 2. místo

 Finále :

LAC Inter: FC Veselí  1 : 0

 

 AUTLAC - Inter   
    AUTLAC - Inter  
 AUTFK Hagenbrunn  1-0  
     2201 Gerasdorf; Teichgasse 1 - P1 - Court 1 
 CZEFC Veselí nad Moravou   Sun 20/05/2018 15:30 
    CZEFC Veselí nad Moravou  
 CZESK Strupčice  3-0 
U15 - Group / Gruppe C
  12345
 1  CZELitavan Bohutín   1-0  
 Won 
 0-4  
 Lost  
 2-0  
 Won 
 0-3  
 Lost  
 2  CZETJ Sokol Mesto Touskov  0-1  
 Lost 
  0-3  
 Lost 
 1-2  
 Lost  
 0-2  
 Lost 
 3  CZEFC Veselí nad Moravou  4-0  
 Won 
 3-0  
 Won 
  1-0  
 Won 
 1-1  
 Tie  
 4  POLMKS Krakus  0-2  
 Lost 
 2-1  
 Won 
 0-1  
 Lost 
  0-1  
 Lost 
 5  AUTSC Columbia Floridsdorf  3-0  
 Won 
 2-0  
 Won 
 1-1  
 Tie 
 1-0  
 Won 
 

Standings of U15 - Group / Gruppe C
  PointsPlayedWonDrawsLostGoals forGoals against
1CZEFC Veselí nad Moravou10431091
2AUTSC Columbia Floridsdorf10431071
3CZELitavan Bohutín6420237
4POLMKS Krakus3410325
5CZETJ Sokol Mesto Touskov0400418

 

mladší žáci - 10 místo

U13/9 - Group / Gruppe A
  123456
 1  CZELitavan Bohutín   1-0  
 Won 
 4-1  
 Won  
 0-5  
 Lost 
 0-3  
 Lost  
 0-9  
 Lost 
 2  CZETJ Sokol Mesto Touskov  0-1  
 Lost 
  1-6  
 Lost 
 0-8  
 Lost  
 0-4  
 Lost 
 0-5  
 Lost 
 3  CZEFC Veselí nad Moravou  1-4  
 Lost 
 6-1  
 Won 
  0-8  
 Lost 
 0-8  
 Lost  
 0-1  
 Lost 
 4  GERASV Cham  5-0  
 Won 
 8-0  
 Won 
 8-0  
 Won 
  2-0  
 Won 
 3-1  
 Won  
 5  SVKFK Slovan Levice  3-0  
 Won 
 4-0  
 Won 
 8-0  
 Won 
 0-2  
 Lost 
  2-0  
 Won  
 6  AUTSC Columbia Floridsdorf  9-0  
 Won 
 5-0  
 Won 
 1-0  
 Won 
 1-3  
 Lost 
 0-2  
 Lost 
 

Standings of U13/9 - Group / Gruppe A
  PointsPlayedWonDrawsLostGoals forGoals against
1GERASV Cham155500261
2SVKFK Slovan Levice125401172
3AUTSC Columbia Floridsdorf95302165
4CZELitavan Bohutín65203518
5CZEFC Veselí nad Moravou35104722
6CZETJ Sokol Mesto Touskov05005124

 

 

9 - 10 místo
 Winner 
   
 CZEFC Veselí nad Moravou  
    CZEFK Neratovice - Byškovice s.r.o 
 CZEFK Neratovice - Byškovice s.r.o  4-1 

 

 

12.5.  sobota - Krajský přebor - muži

FC Veselí  : Moravská Slávie   0 : 1 ( 0 : 1)

 

13.5.  neděle - Krajský přebor - starší dorost

Slatina/Slovan  : FC Veselí  1 : 1

Branka: Brákora 

 

13.5.  neděle - Krajský přebor - mladší dorost

Slatina/Slovan  : FC Veselí  2 : 1 (2 : 0)

branka: Maňák M. 

 

 12.5.  sobota - Krajský přebor - starší žáci

FC Veselí  : Rosice  8 : 1 ( 6 : 0)

branky: Zbytek J. 3x, Maňák P. 3x, Martin 1x, Soviš 1x

 

12.5.  sobota - Krajský přebor - mladší žáci

FC Veselí  : Rosice  5 : 2 (3:1)

branky: Galuška 2x, Štec, Absolon, Takács

 

 

 

 

8.5.  úterý - Krajský přebor - starší dorost

FC Veselí  : Kuřim  8 : 0 (4: 0)

branky: Dufek, Kosek R., Štastný, Suchánek, Břečka, Hodonský, Martoni, Kristoň

 

8.5.  úterý - Krajský přebor - mladší dorost

FC Veselí  : Kuřim  4 : 5 (1:4)

branky: Novák, Takács, Maňák M., Zbytek J. 

 

8.5.  úterý - Krajský přebor - starší žáci

ČAFC Židenice : FC Veselí   7 : 0 (1:0)

 

8.5.  úterý - Krajský přebor - mladší žáci

ČAFC Židenice : FC Veselí  11 : 0 (5 : 0)

 

 6.5.  neděle - Krajský přebor - muži

Mutěnice  - FC Veselí   3 : 2 (1:1)

branky: Kosek D., Linek J. 

 

5.5.  sobota - Krajský přebor - starší dorost

 FC Veselí  : ČAFC Židenice 5 :2 (3:0)

Branky: Štastný 2x, Dufek, Břečka, Studnička

 

5.5.  sobota - Krajský přebor - mladší dorost

 FC Veselí  : ČAFC Židenice   0 : 1 (0 : 1)

 

5.5.  sobota - Krajský přebor - starší žáci

 FC Veselí  :  Ivančice   1 : 1 (0 :1)

branka: Zbytek J. 

 

5.5.  sobota - Krajský přebor - mladší žáci

 FC Veselí  :  Ivančice  0 : 7 (0 : 3)

 

 

 1.5. úterý - Krajský přebor - muži

Svratka Brno - FC Veselí   6 : 1 (5 : 0)

branka: Vardan

 

 1.5. úterý - Krajský přebor - starší dorost

Újezd u Brna  - FC Veselí   4 : 4 (0 : 2)

branky: Brákora 2x, Břečka, Hodonský 

 

 1.5. úterý - Krajský přebor -  mladší dorost

Újezd u Brna  - FC Veselí  0 : 2 (0 : 2)

branky: Nguyen Dinh Huu Manh, Kosíř 

 

 1.5. úterý - Krajský přebor - starší žáci

Svratka Brno - FC Veselí   5 : 1 (4 : 0)

branka: Maňák P.

 

 1.5. úterý - Krajský přebor - mladší žáci

Svratka Brno - FC Veselí  22 : 0 (12: 0)

 

 

 

Krajský přebor - muži - 28.4.

FC Veselí : Bohunice  0 : 4

 

Krajský přebor - muži - 25.4.

 FC Veselí : Ráječko    2 : 3 (1 : 2)

branky: Pollák 2x

 

Krajský přebor - muži - 21.4.

 FC Veselí : Vojkovice   5 : 2 (3 : 2)

branky: Pollák 2x, Joch, Štefánek, Radmil 

 

Krajský přebor - muži - 14.4.

Ivančíce : FC Veselí  0 : 0 

 

Krajský přebor - muži - 8.4.

FC Veselí  : Sparta Brno   1 : 3  (0 : 2)

 branka: Linek 

 

Krajský přebor - muži - 25.3.

Moravský Krumlov :  FC Veselí    1 : 0  (1 : 0)

 

 Krajský přebor - muži - 31.3.

 FC Veselí - FC Boskovice  0 : 2 (0 : 0)

 

Krajský přebor - starší  dorost  - 28.4.

Břeclav :  FC Veselí  4 : 1 (3 : 0)

branky: Břečka 

Krajský přebor - mladší  dorost  - 28.4.

Břeclav :  FC Veselí  0 : 0 (0: 0)

 

 

Krajský přebor -  starší dorost  - 22.4.

FK Hodonín B - FC Veselí   2 : 3 (1 : 3)

branky: Kosek D 2x, Brákora 

Krajský přebor -  mladší  dorost  - 22.4.

FK Hodonín B - FC Veselí   0 : 1 (0 : 0)

branky: Zbytek F. 

 

 

Krajský přebor -  starší dorost  - 15.4.

 FC Veselí - Sparta Brno B 3 : 1 (1 : 1)

branky: Kosek D. 2x, Břečka 1x

 

Krajský přebor -  mladší dorost  - 15.4.

 FC Veselí - Sparta Brno B 3 : 0 (2 : 0)

branky: Zbytek F. 2x, Kosíř 1x

 

Krajský přebor - starší dorost  - 7.4.

Velké Němčice/Hustopeče  -  FC Veselí -  2 : 1  (2 : 0)

 branka: Břečka

 


Krajský přebor - mladší dorost  - 7.4.

Velké Němčice/Hustopeče  -  FC Veselí -  1 : 2  (1 : 0)

branky: Zbytek J 2x, 

Krajský přebor -  starší dorost  - 31.3.

 FC Veselí - Starý Lískovec 12 : 1 (8 : 0)

branky: Suchánek 3x, Břečka 2x, Hodonský 2x, Kosek R. 1x, Martoni 1x, Kristoň 1x, Brákora 1x, Bačík 1x

 

Krajský přebor -  mladší dorost  - 31.3.

 FC Veselí - Starý Lískovec 5 : 0 (2 : 0)

Branky: Maňák M 3x, Kosíř, Takács

 

Krajský přebor -  starší žáci   - 28.4.

Boskovice  - FC Veselí   3 : 1 (1 : 0)

branka: Maňák P. 1x 

 

Krajský přebor -  mladší žáci   - 28.4.

Boskovice  - FC Veselí   11 : 3 (3 : 2)

branka: Stanislav 2x, Štec 1x

 

 

Krajský přebor -  starší žáci   - 21.4.

FC Veselí : Bohunice   15 : 0 (6 : 0)

branka: Maňák P. 3x, Randa 3x, Suttner 3x, Janík 3x, Zbytek J. 1x, Šagát 1x, Absolon 1x,  

 

Krajský přebor -  mladší žáci   - 21.4.

FC Veselí : Bohunice   5  : 3  (2 : 0)

branky: Štec 3x, Galuška, Stanislav, 

 

Krajský přebor -  starší žáci   - 14.4.

Slatina/Slovan - FC Veselí   2 : 1 (1 : 0)

branka: Maňák P. 1x 

 

Krajský přebor -  mladší žáci   - 14.4.

Slatina/Slovan - FC Veselí   5 : 0 (3 : 0)

 

 

Krajský přebor -  starší žáci   - 8.4.

 FC Veselí - Kuřím  8 : 0 (6 : 0)

Branky: Kuchař 2x, Maňák P. 2x, Hoang 1x, Zbytek J. 1x, Martin 1x, Randa 1x 

 

  Krajský přebor -  starší žáci   - 8.4.

  FC Veselí - Kuřím  1  : 3  (1 : 2)

branka: Štec 

 

 


 

10.2.2018 - přípravný zápas - muži 

 FC Veselí - Dolní Němčí  4 : 2

 28.1.2018 - přípravný zápas - muži 

 FC Veselí - Krumvíř  3 : 2

 

 20.1.2018 - přípravný zápas - muži 

 FC Veselí - Rohatec  3 : 2

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Velká nad Veličkou
Výsledek: 1:2 čas: 90 min

Příští zápas

Není naplánovaný příští zápas.

Reklama


Veselí nad Moravou Generali

Statistiky

TOPlist