fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

18.06.2018 - Mezinárodní turnaje žáku ve Veselí ovládly domácí týmy. Více Maracana cup U15, Maracana cup U13

20.05.2018 - Starší žáci obsadily 2 místo na mezinárodním turnaji Danube challenge cup

>> Všechny novinky

Anketa

Rozloučí se muži vítězstvím v Lanžhotě?
ano 40.9%
ne,remizují 25.8%
ne, prohrají 33.3%
>> Starší ankety

 Stav budování umělé trávy - 13.10.2010 Stav budování umělé trávy - 13.10.2010 Stav budování umělé trávy -10.10.2010

                         Ceník na UT 3G ve Veselí nad Moravou v roce 2017/2018

 

 

 

Trénink: - doba 90 minut

 1000,- Kč  - pronájem plochy

 1200,- Kč  - pronájem plochy, kabina 

 1200,- Kč  - pronájem plochy, osvětlení

 1400,- Kč  - pronájem plochy, osvětlení, kabina

    50,- kč   - čaj  pro jedno mužstvo

      

 

Zápas:

 2400,- Kč  - pronájem plochy

 2600,- Kč  - pronájem plochy, kabina 

 2600,- Kč  - pronájem plochy, osvětlení

 3000,- Kč  - pronájem plochy, osvětlení, kabina

     50,- kč - čaj pro jedno mužstvo

hrací míče si zabezpečí každé mužstvo!!!

      

   

Případné dotazy na MT – 739 276 470  Trbušek Jaroslav – sekretář FC Veselí nad Moravou

   Rozpis zápasů UT - 2018

 

    čas   čas   čas   čas čas
datum den 10.00 - 12.00 hod.
12.00 - 14.00
14.00 - 16.00
16.00 - 18.00 18.00 - 20.00
6.1. sobota







7.1. neděle  
 
 
   
13.1. sobota

 
       
14.1. neděle                
20.1. sobota

 
Veselí - Rohatec
   
21.1. neděle  
 
 
   
27.1. sobota



Veselí - Krumvíř

 
28.1. neděle

           
3.2. sobota

Lipov
Dolní Němčí - Hr.Lhota


4.2. neděle



   
 
10.2. sobota starší dorost - Gbely
mladší dorost - Rohatec
Veselí - Dolní Němčí

 
11.2. neděle  Hodonín

Hodonín
Lipov - Žeravice

 
17.2. sobota starší dorost - Zarazice muži
Kozojídky - Rohatec
Veselí - Holíč
mladší dorost - Zarazice Strání - Hluk
18.2. neděle  starší žáci - Myjava

Lipov dorost - Ratíškovice
Ořechov - Vacenovice
Lipov - Suchov  
24.2. sobota starší dorost - Lipov muži
Kozojídky - Ořechov
Veselí - Hluk
mladší dorost - Soběšice
25.2. neděle  
 
Kněždub - Dolní Němčí
Tasov  
3.3. sobota starší dorost - Brumov
mladší dorost - Bzenec
Veselí - Strání
Suchov Lipov - Vrbovce
4.3. neděle Vnorovy -Hluk-B

HodonínU19-Znojmo
Zarazice -Mikulčice B

Ořechov - Rohatec Hr. Lhota - Staré Město
10.3. sobota Nová Lhota -Vlkoš

Boršice uBl. -Velká B

Veselí - Štítná
Kozojídky - Šardice
11.3. neděle mladší dorost - Dambořice
Hroznová Lhota - Hluk
Zarazice -Rohatec B

Ořechov - Kněždub Lipov - Uherský Ostroh
17.3. sobota starší dorost - Kunovice
starší žáci





18.3. neděle starší žáci Zlín "B"
mladší žáci - Zlín "B"
Zarazice -Vracov

mladší dorost - Ratíškovice
24.3. sobota starší přípravka

KEN - Ostroź.n. Ves dorost

 
obsazeno  
25.3. neděle starší žáci - Staré Město
mladší žáci - Město
MU muži Boskovice

 
31.3. sobota starší žáci - Kunovice
mladší žáci - Kunovice



 
1.4. neděle

MU dorost - St.Lískovec
obsazeno
obsazeno Zarazice

 

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Lanžhot
Výsledek: 0:8 čas: 90 min

Příští zápas

Není naplánovaný příští zápas.

Reklama


Veselí nad Moravou

Statistiky

TOPlist