fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

10.09.2018 - odkazy na fotografie najdete: O klubu- Zprávy z oddílu

18.06.2018 - Mezinárodní turnaje žáku ve Veselí ovládly domácí týmy. Více Maracana cup U15, Maracana cup U13

>> Všechny novinky

Anketa

Získají muži body v Dubňanech?
ano 3 45.3%
ano 1 18.9%
ne 35.8%
>> Starší ankety

Mezinárodní fotbalový  turnaj  žáků U13

  

neděle 17. června 2018

 

Výsledky: 

Finále: FC Veselí - Horná Suča  1 : 0

o 3 - 4 místo - Morava - Nové Mesto 0 : 0 - na penalty obsadilo 3 místo Nové Mesto na Váhom

o 5 - 6 místo - Hodonín - Strání  4 : 1

1- semifinále: Horná Suča - Morava 3 : 0

2 - semifinále - Nové Mesto - Veselí  0 : 1

1 QF - Veselí - Hodonín 1 : 0

2. QF - Strání - Morava  0 : 1

7. místo: Strážnice 

8. místo - Mutěnice

9. místo -  Podluží

10. místo - Soběšice 

Zápasy o 7 - 10 místo 

- Strážnice - Podluží 3 : 2, Soběšice 1 : 0, Mutěnice 2 : 1

- Mutěnice - Strážnice 1 : 2, Podluží 4 : 1, Soběšice 4 : 1

- Podluží - Strážnice 2 : 3, Soběšice 2 : 0, Mutěnice 1 : 4

- Soběšice - Strážnice  0 : 1, Podluží 0 : 2,  Mutěnice 1 : 4

Skupina A:

1. Horná Suča

   - FC Veselí   0 (P): 0 , Morava 2 : 0, Soběšice 2 : 0, Strážnice 1: 3,  FK Hodonín 1 : 0

   2. místo FC Veselí

   - Morava 4 : 0, Soběšice 3 : 1, Horná Suča  0 : 0 (P), Strážnice 3 : 0, FC Strání 1 : 3

   3 místo FKM  Morava

  - FC Veselí 0 : 4, Soběšice 1 (P) : 1, Horná Suča  0 : 2, Strážnice 3 : 0, Nové Mesto 2 : 2 (P)

  4. místo  FC Soběšice 

  - FC Veselí 1 : 3, Morava  1 : 1 (P), Horná  Suča 0 : 2, Strážnice 0 : 1, Podluží 2 : 0

 5 místo  Jiskra Strážnice

 - FC Veselí 0 : 3, Morava 0 : 3, Soběšice 1 : 0, Horná Suča 1 : 3, Mutěnice 0 : 2

 

Skupina - B 

1. místo AFC Nové Mesto 

 - Strání  1 : 3, Podluží 1 : 1 (P), Hodonín 4 : 2, Mutěnice 2 : 0, Morava 2(P) : 2

2. místo FC Strání

 - Nové Mesto 3 : 1, Podluží  0 : 0 (P), Hodonín  2 : 2(P), Mutěnice 2 : 2 (P), FC Veselí 3 : 1

3 místo FKM Hodonín

 - FC Strání 2 (P) : 2 ,  Nové Mesto 2 : 4, Podluží 3 : 1, Mutěnice 2 : 1, Horná Suča 0 :1

4 místo  FK Mutěnice

- Strání 2(P): 2, Nové Mesto  0 : 2, Podluží 4 : 1,  Hodonín 1 : 2, Strážnice 2 : 0

5. místo FKM Podluží

 - Strání  0(P) : 0, 1 : 1 (P), Hodonín 1 : 3,  Mutěnice  1 : 4, Soběšice 0 : 2

 - 

 

 Fotografie z turnajů naleznete zde: 

https://veselipres.rajce.idnes.cz/Mezinarodni_turnaje_zaku_-_U15%2C_U13/#20180616_170515.jpg


Rozlosování - Letní turnaj U13 / Veselí nad Moravou 17.6.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čas

Hřiště 1

Hřiště 2

 

Hřiště 3

8:30

8:50

FC Soběšice

-

FK Horná Suča

FC Veselí n.Mor.

-

FKM Morava

8:30 - 8:50

Jiskra Strážnice

-

FK Mutěnice

8:53

9:13

FKM Podluží

-

FK Hodonín

FC Strání

-

AFC Nové Město

 

 

 

 

9:23

9:43

FC Veselí n.Mor.

-

FC Soběšice

FK Horná Suča

-

Jiskra Strážnice

9:33 - 9:53

FKM Morava

-

AFC Nové Město

9:46

10:06

FC Strání

-

FKM Podluží

FK Hodonín

-

FK Mutěnice

 

 

 

 

10:16

10:36

FKM Morava

-

Jiskra Strážnice

FC Veselí n.Mor.

-

FK Horná Suča

10:26 - 10:46

FC Soběšice

-

FKM Podluží

10:39

10:59

AFC Nové Město

-

FK Mutěnice

FC Strání

-

FK Hodonín

 

 

 

 

11:09

11:29

FC Veselí n.Mor.

-

Jiskra Strážnice

FKM Morava

-

FC Soběšice

11:19 - 11:39

FK Horná Suča

-

FK Hodonín

11:32

11:52

FC Strání

-

FK Mutěnice

AFC Nové Město

-

FKM Podluží

 

 

 

 

 

12:02

12:22

FKM Morava

-

FK Horná Suča

FC Soběšice

-

Jiskra Strážnice

 

 

 

 

 

12:25

12:45

AFC Nové Město

-

FK Hodonín

FKM Podluží

-

FK Mutěnice

12:25 - 12:45

FC Veselí n.Mor.

-

FC Strání

 

Čas

Hřiště 1

Hřiště 2

 

13:30 - 13:50

1. čtvrtfinále

A2

-

B3

2. čtvrtfinále

B2

-

A3

 

13:53 - 14:13

7. - 10.

A4

-

B4

7. - 10.

A5

-

B5

 

14:16 - 14:36

1. semifinále

A1

-

Vítěz 2.čtvrtfinále

2. semifinále

B1

-

Vítěz 1. čtvrtfinále

 

14:39 - 14:59

7. - 10.

A4

-

B5

7. - 10.

A5

-

B4

15:02 - 15:22

3. - 4.

Poražený 1. semifinále

-

Poražený 2. semifinále

5. - 6.

Poražený 1.čtvrtfinále

-

Poražený 2.čtvrtfinále

15:25 - 15:45

Finále

Vítěz 1.semifinále

-

Vítěz 2.semifinále





 

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Pačlavice/Dětkovice
Výsledek: 0:0 čas: 90 min

Příští zápas

Soupeř: Kyjov
Datum: 20.10.2018
Začátek: 14:30
Místo: Doma

Reklama


Veselí nad Moravou

Statistiky

TOPlist