fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

20.05.2018 - Starší žáci obsadily 2 místo na mezinárodním turnaji Danube challenge cup

Místo konání :         Městský stadion, U stadionu 1339,  Veselí nad Moravou

Hrací plocha:          Přírodní tráva, v případě nepříznivého počasí umělá tráva 4G

Startovné:                1.500- Kč na účet klubu

Kategorie:                U11 – r. 2007 a mladší, dívky 2006 a mladší

Soupiska:                13 hráčů + trenér + vedoucí týmu ; soupisku odevzdá vedoucí nejpozději

5 minut před začátkem prvního utkání týmu

Občerstvení:           pořadatel zajistí pitný režim + svačinu

Počet týmů:             8 - 12 / hrací doba + systém bude upraven podle počtu týmů, každý tým
odehraje  na turnaji  přibližně 130-150 minut (podle počtu týmů a umístění)

Ocenění:                   Poháry + medaile pro 1.-3. místo, individuální ceny,

na závěr sladká odměna pro všechny týmy

Zdravotní služba:  zajistí pořadatel turnaje, hráči hrají na vlastní nebezpečí.

HRACÍ SYSTÉM

Týmy budou rozděleny na 2 skupiny. Podle počtu týmů budou připraveny 2-3 hřiště. Počet hráčů na hřišti 5+1. Střídání hokejovým způsobem. Hraje se s míči velikosti 4. Hřiště o velikosti 40x25m.  Branky 5x2m.

8:00-11:30  základní skupiny, ve skupině každý s každým

11:30-12:00 polední přestávka

12:00-14:30 zápasy o umístění

14:45 vyhlášení výsledků

Za vítězství 3b., prohra 0b. V případě remízy následují 3 série pokutových kopů (případně se pokračuje po 1 sérii až do rozhodnutí). Vítěz rozstřelu získá 2b. a poražený získá 1b. za remízu po normální hrací době. Góly z penaltového rozstřelu se do tabulky nezapočítávají.

O pořadí ve skupině rozhoduje počet získaných bodů. V případě stejného počtu bodů u 2 týmů rozhoduje vzájemný zápas včetně penaltového rozstřelu.  U 3 a více týmů se stejným počtem bodů rozhoduje minitabulka a v ní postupně počet bodů, vzájemný zápas, brankový rozdíl,  počet vstřelených branek)

Model pro 8 týmů

základní skupiny :  2 skupiny po 4 týmech, ve skupině hraje každý s každým 2x15 minut (1 minuta na výměnu stran a pitný režim). Budou připravena 2 hřiště. Vždy jedna skupina hraje současně na obou hřištích a druhá skupina odpočívá.

Play Off : Vítězové základních skupin odehrají semifinále s druhým týmem druhé skupiny . Vítězové semifinále postoupí do finále a poražení semifinalisté si zahrají o 3.místo.

o 5.-8. místo : Týmy ze 3. a 4. míst základních skupin vytvoří společnou tabulku. Do této tabulky se započítají výsledky vzájemných zápasů ze základních skupin. Týmy odehrají utkání se zbývajícími dvěma týmy druhé základní skupiny. Tabulka této skupiny rozhodne o celkovém pořadí na 5.-8. místě.

Každý tým tedy odehraje celkem 5 utkání 2x15 minut. Střídavě tým 1 zápas hraje a 1 zápas odpočívá.

Model pro 12 týmů

základní skupiny :  2 skupiny po 6 týmech, ve skupině hraje každý s každým 1x18 minut. Budou připravena 3 hřiště. Vždy jedna skupina hraje současně na všech hřištích a druhá skupina odpočívá.

Play Off : Vítězové základních skupin postupují přímo do semifinále. Týmy z druhých míst základních skupin nastoupí ve čtvrtfinále proti týmům ze třetích míst druhé základní skupiny.  Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále. Poražení čtvrtfinalisté sehrají zápas o 5.-6.místo.  Vítězové semifinále postoupí do finále a poražení semifinalisté si zahrají o 3.místo.

o 7.-12. místo : Týmy ze 4.-6. míst základních skupin vytvoří společnou tabulku. Do této tabulky se započítají výsledky vzájemných zápasů ze základních skupin. Týmy odehrají utkání se zbývajícími třemi týmy druhé základní skupiny. Tabulka této skupiny rozhodne o celkovém pořadí na 7.-12. místě.

Každý tým odehraje v základní skupině 5 utkání po 18 minutách. V nadstavbové části se hrají utkání rovněž na 18 minut. Finále a zápas o 3.místo se hraje 2x12 minut.