fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

16.12.2018 - VV oznamuje svým členům, že je nutné do 28.2.2019 zaplatit členský příspěvek ve výši 200 Kč.

16.12.2018 - starší žáci obsadily na turnaji v Hluku 2. místo, 15.12. mladší žáci na turnaji v Blansku - 3 místo

>> Všechny novinky

Anketa

Jakou známkou ohodnotíte podzim mužů?
1 21.8%
2 15.2%
3 18.9%
4 19.8%
5 24.2%
>> Starší ankety

 

Starší žáci

 


Trenér: 

 Kuchař Rostislav -  603 864 748

 Suttner Vladimír  - 606 924 445

Tréninky:

  

https://veselipres.rajce.idnes.cz/Hluk_16.12.2019

 

   https://veselipres.rajce.idnes.cz/Turnaj_na_namesti/

    https://veselipres.rajce.idnes.cz/Veselsky_beh/ - díky všem za účast

 

Tréninky:   

  

18.2.- pondělí 16.30 -18.00 - stadion UT

20.2.- středa - DDM - cvičení - 16.00 - 17.30

21.2.- čtvrtek 16.30 - 18.00 - stadion UT

22.02. - pátek 15.30 - trénink brankářů - UT stadion 

24.2.- neděle  přípravné utkání UT stadion - Kúty - začátek v 10.00

25.2.- pondělí 16.30 -18.00 - stadion UT

26.2. -úterý 16.30 -18.00 - stadion UT

28.2.- čtvrtek 16.30 - 18.00 - stadion UT

 březen

02.03.- sobota - přípravný zápas UT stadion - Holíč - začátek v 10.00 hod

04.03.- pondělí 16.30 -18.00 - stadion UT

05.03. -úterý 16.30 -18.00 - stadion UT

07.03.- čtvrtek 16.30 - 18.00 - stadion UT

10.03.- neděle - přípravný zápas UT stadion - Kunovice - začátek v 10.00 hod

11.03.- pondělí 16.30 -18.00 - stadion UT

12.03. -úterý 16.30 -18.00 - stadion UT

14.03.- čtvrtek 16.30 - 18.00 - stadion UT

16.03 - sobota - přípravný zápas - venku - Uherský Brod - začátek v 10.00 odjezd v 8.00 busem

18.03.- pondělí 16.30 -18.00 - stadion UT

19.03. -úterý 16.30 -18.00 - stadion UT

21.03.- čtvrtek 16.30 - 18.00 - stadion UT

24.03. - neděle - přípravný zápas doma - Hluk - začátek v 10.00 hod

25.03.- pondělí 16.30 -18.00 - stadion UT

26.03. -úterý 16.30 -18.00 - stadion UT

28.03.- čtvrtek 16.30 - 18.00 - stadion UT

 

       Přípravné zápasy:

 

Neděle 24.2. Kúty doma zač. v 10.00 hod.

 

Sobota 2.3. Holíč doma zač. v 10.00 hod.

 

Neděle 10.3. Kunovice doma zač. v 10.00

hod.

 

Sobota 16.3. Uh. Brod venku zač. v  9.30 hod.

odj. BUS v 8.00 hod.

 

Neděle 24.3. Hluk doma zač. v 10.00 hod.

 

 


 

 

     Díky všem hráčům  kteří se zúčastnily akce na Sokolce.

    Fotografie najdete zde : http://domecekveseli.rajce.idnes.cz/Hry_bez_hranic_2018/

                                     https://www.zonerama.com/pessak/Album/4402979

 
     Foto z turnaje ve Vídni naleznete zde:

 

https://veselipres.rajce.idnes.cz/Viden_2018/

 


 Zápasy Krajský přebor - podzim 2018

 

2.kolo  středa  22.8.  Kohoutovice
   3 : 7
    2 : 7
    

 
 
 

  
    
   
12.kolo  středa  29.8.  Kuřim
  2 : 4
    2: 6
    

 
 
 

              
3.kolo  neděle  2.9.  Boskovice
  1 : 11
    0 : 7
    

 
 
 

  
          
13.kolo  úterý  4.9.  Ratíškovice/Dubňany
  4 : 3
    1 : 5
   

 
 
 

  
    
   
4.kolo  sobota  8.9.  Slatina/Slovan
  4 : 3
    1 : 7
    

 
 
 

  
    
   
5.kolo  sobota  15.9.  Novosedly
  0 : 11
     0 : 13
    

 
 
 

  
          
6.kolo  neděle  23.9.  Ivančice
   5 : 2
    1 : 3
    

 
 
 

  
    
   
7.kolo  sobota  29.9.  Břeclav
  2 : 3
     3 : 9
    

 
 
 

  
          
8.kolo  sobota  6.10.  Mikulov
  2 : 4
    3: 2
   

 
 
 

  
    
   
9.kolo  neděle  14.10.  Svratka Brno
  zač. 9.00     zač. 10.45    BUS

 
 
 

  
    odj.    6.30
10.kolo  sobota  20.10.  ČAFC Židenice
   2 : 3
    0 : 17
   
                           
11.kolo  sobota  27.10.  Kyjov
   2 : 2
    0 : 9
    

 
 
 

  
          
1.kolo  sobota  3.11.  Rosice
  0 : 4
     4 : 3
    
                           

 

Tabulka:

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1FC Svratka Brno 13120184:1036
2TJ Sokol Novosedly 13111179:1034
3FC Boskovice 13101253:2131
4ČAFC Židenice 1391340:1728
5TATRAN Kohoutovice 1282247:2426
6FC Pálava Mikulov 1363430:2821
7Ratíškovice/Dubňany 1351725:2916
8"FC Slovan Rosice, z.s." 1341835:4613
9FC Ivančice 1341824:4513
10MSK Břeclav 1341825:4713
11FC Veselí n. Moravou 1331928:7010
12Slatina/Slovan 13211015:557
13FC Kuřim 13211027:707
14FC Kyjov 1205716:565

 

 


      Hráči : 

 

   - ročník 2004

 Soviš David, Šebesta Tomáš,Janík Lukáš, Kuchař Ondřej, Maga Milan,

 Marie Rohanová

 

-ročník 2005

  Absolon Matěj, Opletal Filip,  Galuška David, Suttner David, Joch Tomáš

 

 

 

Absolon Matěj Absolon Matěj

Galuška David Galuška David

Janík Lukáš Janík Lukáš

Kuchař Ondřej Kuchař Ondřej

Martin David Martin David

Opletal Filip Opletal Filip

Sovíš David Sovíš David

Suttner David Suttner David

Šebesta Tomáš Šebesta Tomáš

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Vacenovice
Výsledek: 6:2 čas: 90 min

Příští zápas

Soupeř: Zlechov
Datum: 23.02.2019
Začátek: 14:00
Místo: Doma

Reklama


Veselí nad Moravou Generali

Statistiky

TOPlist