fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

14.11.2019 - Přípravná utkání mužů - najdete Kategorie mužstev - muži

15.06.2019 - Výsledky letních turnajů najdete pod jednotlivými odkazy turnajů.

>> Všechny novinky

Anketa

Jak hodnotíte podzimní sezónu mužů?
výborná 25.2%
slušná 17.2%
dobrá 21.5%
mohla být lepší 17.2%
špatná 19%
>> Starší ankety

 

Mladší žáci

 

Tréninky:

 

 Úterý  10.12. - 16.30 - 18.00 - hala Vesbyt

 neděle 15.12 - 9.00 - 10.00 - tréninkový zápas proti Moravě a KENU - hala Vesbyt - všichni

 Úterý  17.12. - 16.30 - 18.00 - hala Vesbyt

 sobota 21.12 - výběr OFS 07 a 08  Lužice

 neděle 29.12. - 13.00 - 15.00 - hala Vesbyt - ukončení - rodiče ve sportovním, vemte cukroví co nesníte

pod stromkem,  připadně jiné dobroty a nápoje

 

Tréninky 2020

leden

 sobota 04.01. - Lužice

 úterý 7.1.- hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 sobota 11.1.- hala Vesbyt - 10.00 - 12.00

 neděle 12.1.- hala Vesbyt - 10.00 - 12.00

 úterý 14.1 - hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 sobota 18.1.- hala Vesbyt -  8.00 - 10.00

 neděle 19.01. - Lužice

 úterý 21.1 - hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 sobota 25.1. - hala Vesbyt - 10.00 - 12.00

 neděle 26.1. - hala Vesbyt 10.00 - 12.00

 úterý 28.1 - hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 únor

 sobota 01.02. - Lužice

 úterý 4.2 - hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 neděle 09.02 - Lužice

 úterý 11.2 - hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 sobota 15.2. - hala Vesbyt  10.00 - 12.00

 neděle 16.2.-  hala Vesbyt 8.00 - 10.00

 úterý 18.2 - hala Vesbyt - 16.30 - 18.00

 čtvrtek 20.2. - UT 

 neděle 23.2. - UT - připravné utkání 

      

  Termíny OHL:

 sobota 04.01. - Lužice

 neděle 19.01. - Lužice

 sobota 01.02. - Lužice

 neděle 09.02 - Lužice

 neděle 01.03 - Lužice

 sobota  08.03 - Lužice

 

 


     

 Mistrovské zápasy Krajský přebor

 Tabulka:

2.kolo  sobota   24.8.   Tišnov
4 : 0
  0 : 2
   

 
  
  


       
12.kolo  středa   28.8.   Kuřim
2 : 1
  3 : 3
   

 
  
  

    
  
3.kolo  sobota   31.8.   Kohoutovice
2 : 6
  8 : 1
   

 
  
  


  
  
13.kolo  středa   04.09.   Novosedly
0 : 3
   6 : 0
   

 
  
  


       
4.kolo  neděle   8.9.   Svratka Brno
0 : 8
  1 : 8
   

 
  
  


       
5.kolo  sobota   14.9.   Ivančice
1 : 8
  0 : 0
   

 
  
  


  
  
6.kolo  neděle   22.9.   Sparta Brno "B"
1 : 3
  1 : 7
   

 
  
  


  
  
7.kolo  sobota   28.9.   Mikulov
1 : 0
  7 :0
   

 
  
  


       
8.kolo  neděle   6.10.   Břeclav
0 : 3
  8 : 0
   

 
  
  


  
  
9.kolo  sobota   12.10.   Blansko
2 : 3
   3 : 9
   

 
  
  


       
10.kolo  sobota   19.10.   Rosice
1 : 4
  0 : 2
   
                        
11.kolo  sobota   26.10.   Židenice
1 : 2
  1 : 6
   

 
  
  


      
1.kolo  sobota   2.11.   Ratíškovice    0 : 2
  1 : 4
   

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1FC Sparta Brno „B“ 13121097:1337
2FC Svratka Brno 131201124:2336
3FK Blansko 13110295:2133
4FC Slovan Rosice 13100365:3030
5FC Ivančice 1372448:3923
6ČAFC Židenice 2011 1361652:5619
7FK Baník Ratíškovice 1361627:3119
8Veselí/Strážnice 1352641:4017
9FC Kuřim 1342736:3514
10TJ Sokol Novosedly 1342744:6614
11AFK Tišnov 1341834:5913
12TATRAN Kohoutovice 13301018:789
13MSK Břeclav 1310129:823
14FC Pálava Mikulov 1300137:1240

 

 

 

Mistrovské zápasy Okresní soutěž

 

mladší "B" žáci  
 
 
 
  
začátek   odjezd
2.kolo     .  venku  KEN Veselí   
     
10.kolo  čtvrtek  29.8.  venku  Dambořice   
1 : 4
  
3.kolo  neděle  1.9.  doma  Vnorovy   
8 : 3
  
11.kolo  čvrtek  5.9.  doma  Žarošice   
3 : 3
  
4.kolo  sobota  7.9.  venku  Hr.Lhota   
0 : 13
   
12.kolo  středa  11.9.  venku  Rohatec   
5: 0   
5.kolo  neděle  15.9.  doma  Hodonín "C"   
1 : 9
  
13.kolo  středa  18.9.  doma  Hodonín "D"   
3 : 4
  Strážnice
6.kolo  neděle  22.9.  venku  Lužice   
8 : 1
  
7.kolo  neděle  29.9.  doma  Velká nad Vel.   
5 : 0
  Strážnice
8.kolo  sobota  5.10.  venku  Vlkoš/Vracov   
2 : 4
  
9.kolo  neděle  13.10.  doma  Hovorany/Čejč   
 4 : 4
  Strážnice
1.kolo  neděle  20.10.  doma  Prušánky   
 4 : 2
  Strážnice

 

Tabulka:

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1Dambořice 13120181:2036
2Vlkoš/Vracov 13101287:2931
3Hr. Lhota 13100391:2630
4SK Vnorovy 1373355:3224
5SK Žarošice 1363437:2621
6Veselí B /Strážnice 1362547:4720
7Hovorany/Čejč 1362547:5020
8FK Hodonín C 1351762:5816
9FK Hodonín D 1351733:3616
10Prušánky/Bojanovice 1351743:5316
11Velká nad Veličkou 1351732:5416
12Baník Lužice 1332826:6611
13Sl. Rohatec 13201125:1036
14KEN Veselí n. M 13011217:831

 

trenér: 

Dominik Josef - 603 369 749 josefdominik@seznam.cz

 Kostelanský Miroslav -  604 651 928 - kostaa@seznam.cz

Hajduch Slavomír - 724 612 727 slavomirhajduch@seznam.cz

 


   NÁŠ TÝM - sezóna  2019-20

    Hráči :

 

    Dobešek Martin,   Hálka Mikuláš, Hálka Tomáš, Horňáček Šimon, Janoška Štěpán,

 Kovařík Ondřej,  Trýska Šimon, Vlček Adam, Zásměta Petr, Zelinka Matěj, Němeček Michal

 

 Cícha Václav, Kostelanský Matouš, Kostelanský Petr, Zemánek Tomáš, Hanák Filip, Chromeček Matěj,

 Dvořan Daniel, Josefík Lukáš, Stránský Martin

 

 

  

 

Dvořan Daniel Dvořan Daniel

Hálka Mikuláš Hálka Mikuláš

Hálka Tomáš Hálka Tomáš

Hanák Filip Hanák Filip

Horňáček Šimon Horňáček Šimon

Chromeček Matěj Chromeček Matěj

Janoška Štěpán Janoška Štěpán

Josefík Lukáš Josefík Lukáš

Kostelanský Matouš Kostelanský Matouš

Kostelanský Petr Kostelanský Petr

Kovařík Ondřej Kovařík Ondřej

Trýska Šimon Trýska Šimon

Vlček Adam Vlček Adam

Zásměta Petr Zásměta Petr

Zelinka Matěj Zelinka Matěj

Zemánek Tomáš Zemánek Tomáš

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Rohatec
Výsledek: 0:0 čas: 90 min

Příští zápas

Soupeř: Staré Město
Datum: 08.02.2020
Začátek: 14:00
Místo: Doma

Reklama


Veselí nad Moravou Generali

Statistiky

TOPlist