fotbalový klub FC Veselí n. Moravou vás vítá na svých webových stránkách

FC Veselí nad Moravou

FC Veselí nad Moravou

Novinky z klubu

12.02.2020 - Potvrzení e-mailové adresy - prosím o potvrzení adresy

14.11.2019 - Přípravná utkání mužů - najdete Kategorie mužstev - muži

>> Všechny novinky

Anketa

Začnou jarní odvety soutěží?
ano v dubnu 25%
ano v květnu 25%
ano v červnu 20%
nezačnou vůbec 30%
>> Starší ankety

 

Mladší žáci

 

 

  FC Veselí prosí ty členy, kterým přišel potvrzovací e-mail, na jejich adresu, aby potvrdil správnost svého    e-mailu.

Podrobnosti najdete na:

https://clenstvi.fotbal.cz/

Děkujeme 

 

Tréninky 2020

      


 FC Veselí n. Moravou oznamuje, že od pátku 13.2. 2020

 je Městský fotbalový stadion do odvolání uzavřen na základě vyhlášení nouzového stavu.

              viz vyjádření Krizového štábu ORP Veselí nad Moravou : 


Po dnešním mimořádném zasedání vlády České republiky se účinností

      od pátku 13. 3. 2020 od 6:00 hod ve Veselí nad Moravou uzavírají

všechna sportoviště, posilovny, solária, sauny, wellness, městská knihovna a galerie na Panském dvoře.

 


  

 

 

 

neděle  22.3 - přípravné utkání - Kyjov   - UT Kyjov - začátek v 12.45

 

      

 


 

     

 Mistrovské zápasy Krajský přebor

 


   
   
   

   st.    ml.    
                                 

   
   
   

   
   
   
16.kolo    sobota    28.3.    Kohoutovice
   zač. 10.00    zač. 11.45    venku

   
   
   

   
   odj. 7.30    BUS
17.kolo    neděle    5.4.    Svratka Brno
   zač. 9.00    zač. 10.45    doma

   
   
   

        
   
18.kolo    sobota    11.4.    Ivančice
   zač. 9.00    zač. 10.45    venku

   
   
   

   
   odj. 6.15    BUS
19.kolo    neděle    19.4.    Sparta Brno "B"
   zač. 9.00    zač. 10.45    venku

   
   
   

   
   odj. 6.30    BUS
20.kolo    sobota    25.4.    Mikulov
   zač. 9.00    zač. 10.45    doma

   
   
   

   
   
   
21.kolo    sobota    2.5.    Břeclav
   zač. 9.00    zač. 10.45    venku

   
   
   

   
   odj. 7.00    BUS
14.kolo    středa    6.5.    Ratíškovice
   zač. 16.00    zač. 17.45    venku

   
   
   

   
   odj. 14.30    BUS
22.kolo    sobota    9.5.    Blansko
   zač. 9.00    zač. 10.45    doma

   
   
   

   
   
   
23.kolo    neděle    17.5.    Rosice
   zač. 9.30    zač. 11.15    venku

   
   
   

   
   odj. 7.00    
15.kolo    středa    20.5.    Tišnov
   zač. 16.00    zač. 17.45    doma

   
   
   

   
   
   
24.kolo    sobota    23.5.    Židenice
   zač. 9.00    zač. 10.45    doma
                                 
25.kolo    neděle    31.5.    Kuřim
   zač. 9.00    zač. 10.45    venku

   
   
   

   
   odj. 6.15    BUS
26.kolo    sobota    6.6.    Novosedly
   zač. 9.00    zač. 10.45    doma

 

 Tabulka:

2.kolo  sobota   24.8.   Tišnov
4 : 0
  0 : 2
   

 
  
  


       
12.kolo  středa   28.8.   Kuřim
2 : 1
  3 : 3
   

 
  
  

    
  
3.kolo  sobota   31.8.   Kohoutovice
2 : 6
  8 : 1
   

 
  
  


  
  
13.kolo  středa   04.09.   Novosedly
0 : 3
   6 : 0
   

 
  
  


       
4.kolo  neděle   8.9.   Svratka Brno
0 : 8
  1 : 8
   

 
  
  


       
5.kolo  sobota   14.9.   Ivančice
1 : 8
  0 : 0
   

 
  
  


  
  
6.kolo  neděle   22.9.   Sparta Brno "B"
1 : 3
  1 : 7
   

 
  
  


  
  
7.kolo  sobota   28.9.   Mikulov
1 : 0
  7 :0
   

 
  
  


       
8.kolo  neděle   6.10.   Břeclav
0 : 3
  8 : 0
   

 
  
  


  
  
9.kolo  sobota   12.10.   Blansko
2 : 3
   3 : 9
   

 
  
  


       
10.kolo  sobota   19.10.   Rosice
1 : 4
  0 : 2
   
                        
11.kolo  sobota   26.10.   Židenice
1 : 2
  1 : 6
   

 
  
  


      
1.kolo  sobota   2.11.   Ratíškovice    0 : 2
  1 : 4
   

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1FC Sparta Brno „B“ 13121097:1337
2FC Svratka Brno 131201124:2336
3FK Blansko 13110295:2133
4FC Slovan Rosice 13100365:3030
5FC Ivančice 1372448:3923
6ČAFC Židenice 2011 1361652:5619
7FK Baník Ratíškovice 1361627:3119
8Veselí/Strážnice 1352641:4017
9FC Kuřim 1342736:3514
10TJ Sokol Novosedly 1342744:6614
11AFK Tišnov 1341834:5913
12TATRAN Kohoutovice 13301018:789
13MSK Břeclav 1310129:823
14FC Pálava Mikulov 1300137:1240

 

 

 

Mistrovské zápasy Okresní soutěž

 

mladší "B" žáci  
 
 
 
  
začátek   odjezd
2.kolo     .  venku  KEN Veselí   
     
10.kolo  čtvrtek  29.8.  venku  Dambořice   
1 : 4
  
3.kolo  neděle  1.9.  doma  Vnorovy   
8 : 3
  
11.kolo  čvrtek  5.9.  doma  Žarošice   
3 : 3
  
4.kolo  sobota  7.9.  venku  Hr.Lhota   
0 : 13
   
12.kolo  středa  11.9.  venku  Rohatec   
5: 0   
5.kolo  neděle  15.9.  doma  Hodonín "C"   
1 : 9
  
13.kolo  středa  18.9.  doma  Hodonín "D"   
3 : 4
  Strážnice
6.kolo  neděle  22.9.  venku  Lužice   
8 : 1
  
7.kolo  neděle  29.9.  doma  Velká nad Vel.   
5 : 0
  Strážnice
8.kolo  sobota  5.10.  venku  Vlkoš/Vracov   
2 : 4
  
9.kolo  neděle  13.10.  doma  Hovorany/Čejč   
 4 : 4
  Strážnice
1.kolo  neděle  20.10.  doma  Prušánky   
 4 : 2
  Strážnice

 

Tabulka:

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1Dambořice 13120181:2036
2Vlkoš/Vracov 13101287:2931
3Hr. Lhota 13100391:2630
4SK Vnorovy 1373355:3224
5SK Žarošice 1363437:2621
6Veselí B /Strážnice 1362547:4720
7Hovorany/Čejč 1362547:5020
8FK Hodonín C 1351762:5816
9FK Hodonín D 1351733:3616
10Prušánky/Bojanovice 1351743:5316
11Velká nad Veličkou 1351732:5416
12Baník Lužice 1332826:6611
13Sl. Rohatec 13201125:1036
14KEN Veselí n. M 13011217:831

 

trenér: 

Dominik Josef - 603 369 749 josefdominik@seznam.cz

 Kostelanský Miroslav -  604 651 928 - kostaa@seznam.cz

Hajduch Slavomír - 724 612 727 slavomirhajduch@seznam.cz

 


   NÁŠ TÝM - sezóna  2019-20

    Hráči :

 

    Dobešek Martin,   Hálka Mikuláš, Hálka Tomáš, Horňáček Šimon, Janoška Štěpán,

 Kovařík Ondřej,  Trýska Šimon, Vlček Adam, Zásměta Petr, Zelinka Matěj, Němeček Michal

 

 Cícha Václav, Kostelanský Matouš, Kostelanský Petr, Zemánek Tomáš, Hanák Filip, Chromeček Matěj,

 Dvořan Daniel, Josefík Lukáš, Stránský Martin

 

 

  

 

Dvořan Daniel Dvořan Daniel

Hálka Mikuláš Hálka Mikuláš

Hálka Tomáš Hálka Tomáš

Hanák Filip Hanák Filip

Horňáček Šimon Horňáček Šimon

Chromeček Matěj Chromeček Matěj

Janoška Štěpán Janoška Štěpán

Josefík Lukáš Josefík Lukáš

Kostelanský Matouš Kostelanský Matouš

Kostelanský Petr Kostelanský Petr

Kovařík Ondřej Kovařík Ondřej

Trýska Šimon Trýska Šimon

Vlček Adam Vlček Adam

Zásměta Petr Zásměta Petr

Zelinka Matěj Zelinka Matěj

Zemánek Tomáš Zemánek Tomáš

Poslední zapas

FC Veselí
vs.
Osvětimany
Výsledek: 4:2 čas: 90 min

Příští zápas

Soupeř: Rajhradice
Datum: 12.04.2020
Začátek: 15:30
Místo: Rajhradice

Reklama


Veselí nad Moravou Generali

Statistiky

TOPlist